Още един отбор отказа да играе с Арда (Кърджали)

Още един отбор отказа да играе с Арда (Кърджали)

Раковски 2011 няма да излезе срещу лидера в Югоизточната Трета лига

Трети отбор от Югоизточната Трета лига отказа да играе срещу лидера Арда (Кърджали). След като Сокол (Марково) провали мача с липсата на линейка, а Евроколеж (Оризари) отказа да пътува за Кърджали, сега и Раковски 2011 информира за отказ да играе, съобщава официалния сайт на Арда, който вече работи от днес.

 

"Мач на АРДА в събота няма да има. От тима на Раковски 2011 са уведомили ръководството на "сините" от Кърджали, че няма да изиграят срещата от 31-вия кръг, която по програма трябваше да започне в събота в 18.00 часа на стадиона в Момчилград.

 

Очакванията са Арда ще спечели служебно и ще добави нови три точки и три гола към актива си. Момчетата на Елин Топузаков обаче ще изпуснат един от шансовете си да подобрят и рекорда на ЦСКА от 146 гола в Трета лига.

 

Арда (Кърджали) подобри рекорда по брой отбелязани голове във футболния Югоизток, но няма как да стане първи по брой постигнати победи в един сезон. Той се държи от Черноморец (Бургас) през сезон 2005/2006, когато акулите имат 29 победи от 30 срещи. Кърджалийци имат на сметката си 128 попадения, четири кръга преди края на шампионата в Трета лига. Те изпревариха постижението на Ботев (Пловдив) от 127 гола в един сезон. Рекордът пък се държи от ЦСКА при участието на тима във "В" група през 2016 година, когато тимът от столицата успя да вкара 146 гола.

Лудогорец II загуби от Янтра в Габрово

Контролата завърши при резултат 2:0 в полза на домакините

Константин Йорданов – най-новото попълнение в мъжкия отбор на ОФК Беласица

20 годишният нападател Константин Йорданов е вече част от състава на мъжкия отбор на ОФК Беласица Петрич

Изпадналият Крумовград спря да съществува

Неяснотата лиши Втора лига от един участник

Удар: Черноморец (Бургас) взе бивш играч на Левски

Димитър Костадинов се прибра от Италия

Хебър с още един треньорски удар

Стоян Колев влиза в щаба на Митов

Владимир Гогов напусна отбора на Беласица

Отказал е нов договор

Фратрия се подсили с нападател на Ботев Враца

Фратрия продължава да се подсилва преди сезона във Втора лига

Етър обяви трети нов

Юноша на Ботев (Пд) акостира на "Ивайло"

Николай Митов се завръща в бивш клуб

Треньорът е пред подпис с Хебър