Петър Колев: Марек ще се бори за бараж за влизане

Петър Колев: Марек ще се бори за бараж за влизане

Ако стане, ще бъде бонус за всички, обяви треньорът

Марек продължава да мечтае за завръщане в елита след успех с 1:0 над дублиращия отбор на ЦСКА (София) в двубой от Втора лига. Преди изиграването на останалите мачове, дупничани отново са в Топ 4.

„Доволен съм от желанието, старанието и създадените ситуации - обяви старши треньорът на тима Петър Колев. - Наистина пропуснахме доста положения, но имаме проблем в реализацията. Отсъстващите футболисти станаха доста и това натежава. Но ще се оправяме с това, с което разполагаме“."

„Единствено не ми хареса периодът, в който бяхме с човек повече -трябваше да проявим повече самочувствие и да имаме по-голям контрол на топката“, добави наставникът.

„Продължаваме напред и ще видим докъде ще стигнем. За нас не е на всяка цена, но щом сега, в този момент, сме на това място в класирането, трябва да опитаме. Ако стане, ще бъде бонус за всички – за града, за футболистите, за клуба“, завърши специалистът.

Вихрен обяви контролите през зимата

Вихрен започва подготовката си за втория дял от първенството на 5 януари (понеделник)

Вихрен (Сандански) се подсили с двама и се раздели с осмина

Към отбора на Борислав Кьосев се присъединиха Марио Ивов от Пирин и Александър Бастунов от Спортист (Своге)

Четирима нови в Беласица

Беласица подписа с четирима нови футболисти, обявиха от клуба

Хебър загуби от Лудогорец II последната среща за годината във Втора лига

Вижте крайното класиране след полусезона

Ще има структурни промени в Дунав

Административна и структурна реформа в Сдружението Футболен клуб Дунав от Русе ще бъде обсъдена по време на Общото му събрание, което е насрочено за 17 декември, съобщи председателят на Управителния му съвет Диян Димов

Етър със силни контроли през зимата

"Болярите" срещат Черно море и Локомотив (Пд)

Етър се разделя с петима

Ръководството на втородивизионния Етър (Велико Търново) постигна споразумение по взаимно съгласие с Петър Караангелов, Димитър Илиев, Васил Василев, Кръстьо Банев и Кристиян Вълков за прекратяване на техните трудови правоотношения с футболния клуб.

Севлиево с първи зимен трансфер, взе юноша на Лудогорец

Преслав Антонов парафира с новака във Втора лига

Сериозна чистка в тим от Втора лига

Своге обяви раздяла с осем