Петър Ванков след успеха над Добруджа: Заслужена победа

Петър Ванков след успеха над Добруджа: Заслужена победа

Помощник-треньорът на Спартак Плевен остана доволен от представянето на отбора

Вчера Спартак (Плевен) спечели гостуването си на Добруджа (Добрич) с 1:0. Срещата бе от 21-ия кръг на Втора лига, а помощник-треньорът на плевенчани Петър Ванков остана доволен от представянето на тима.

„Заслужена победа с оглед головите положения в мача. До 20-ата минута можехме да водим с 3:0. Справихме се в защита, не допуснахме сериозна опасност пред нашата врата. Имаше само две суматохи.

Бяхме подготвени, очаквахме съперника да владее повече топката, натиск и центрирания. Действахме прибрано, разчитахме контраатаки с бързите ни футболисти. Липсваха ни основни единици – Васил Шопов и Яни Пехливанов. Ние сме колектив и разчитаме еднакво на всички състезатели“, коментира Ванков.

 

Слагат осветление на "Бончук"

Ремонтът на стадиона започна от съблекалните

Иван Иванов посочи целта на Етър

Треньорът на "болярите" с анализ на трансферната политика

Водосвет за здраве и успехи на ОФК Беласица бе отслужен пред най-верните фенове  и общинското ръководство

Кметът на община Петрич Димитър Бръчков се обърна към всички присъстващи

Етър започна подготовка с четирима нови

„Виолетовите“ почетоха паметта на Димитър Пенев

Беласица покани феновете за старта на подготовката

Втородивизионният Беласица Петрич ще започне своята зимна подготовка днес

В Дунав Русе променят изцяло начина на управление

Лидерът в Mr Bit Втора лига Дунав Русе започва кампания за членство във футболния клуб с възможност за развитие на членски-базиран модел, който да е подкрепа за реална работа – за клуба, за града и за развитието на спорта