Прогноза: 50% шанс за Монтана да бие Бела на "Огоста"

Прогноза: 50% шанс за Монтана да бие Бела на "Огоста"

Търсете малко попадения в двубоя от Втора лига

Борещият се за завръщане в елита тим на Монтана посреща Беласица в двубой от 16-ия кръг на Втора лига.

На стадион "Огоста" двата тима излизат един срещу друг в понеделник от 17.30 часа.

Отборът, воден от Танчо Калпаков, заема 3-ото място в класирането с изравнен баланс с втория Добруджа, който е изиграл и мач повече. Двата тима са с по 32 точки.

Гостите правят силен сезон под ръководството на Жуниор Моралес и са 5-и с 27 точки, като вече объркаха сметките на редица съперници.

Тимът от Петрич е без поражение в последните 3 двубоя в лигата, което също подсказва, че двубоят е непредвидим.

На свой ред Монтана e в серия от два поредни успеха след 1:0 над Янтра с 1:0 и нова минимална победа в Перник срещу Миньор.

Букмейкърската компания 8888.bg дава 50% шанс на домакините да спечелят и сега.

Възможността за "двойка" е сведена до 23,8%.

Логична изглежда и опцията за под 2.5 гола в мача, където процентите скачат до 73,5%.

Всички опции за игра ще намерите на 8888.bg.

ОБЗОР: Фратрия продължава с победите във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Янтра стигна до точката срещу Хебър с късен обрат

Локо (ГО) излезе с официална позиция след скандала с Беласица

Локомотив (Горна Оряховица) публикува позиция за скандала след мача с Беласица, след който бяха нападнати заради липсата на организация от отбора на гостите от Петрич

В Янтра не са приключили със селекцията

Търсят се играчи за една-две позиции

СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗРАСТВА: Ексцесиите в Горна Оряховица ги няма в доклада

От Беласица подготвят официална жалба до БФС

Черноморец изпусна Миньор в Перник

Без голове в Севлиево

Дубълът на ЦСКА се подсили с полузащитник

ЦСКА привлече в редиците си талантливия полузащитник Абдула Кичуков, който ще бъде част от състава на втория отбор, воден от Владимир Манчев, през новия сезон във Втора лига, съобщиха "армейците"

Ангел Стойков иска победа от Черноморец в Перник

Направили сме си изводите, обяви треньорът на "акулите"

Хебър изгуби ключов футболист с тежка контузия

Преследващият завръщане в елита Хебър (Пазарджик) ще бъде без основен футболист в следващите няколко мача

Елитен съдия ще свири Севлиево - Марек

Съдийската комисия към Българския футболен съюз обяви нарядите за третия кръг във Втора лига