Резервата Аспарух Смилков донесе трите точки на Беласица

Резервата Аспарух Смилков донесе трите точки на Беласица

Несебър си тръгна с празни ръце от Петрич

На стадион "Цар Самуил" се изигра мачът от 33 кръг за първенството на втора професионална лига между отборите на Беласица и Несебър. Срещата започна с натиск на футболистите на домакините, като още в 10-тата секунда Лукас Гроси изскочи очи в очи срещу вратаря на гостите, но изпрати топката високо в аут. Атаките на домакините продължиха най-вече по десния фланг, където отново на ниво бяха Атанас Карачоров и Лукас Гроси. До края на първата част на срещата по-добрият отбор на терена бе този на петричките футболисти, но Лукас Гроси,  Ядам Сантана и Димитър Иванов не бяха точни отблизо  срещу вратаря на Несебър Мартин Шейтанов.

През втората част на мача бяха извършени полагащите се смени от треньорите на двата отбора. Златна се оказа тази на домакините. Още с влизането си в игра Аспарух Смилков от воле в 87-ма минута вкара рядко красив гол за 1:0. За отбелязване е, че в 75-та минута главният съдия Кристиян Колев показа втори жълт и червен картон на Аспарух Шамкалов и петричкия тим доигра срещата с човек по-малко.

ОБЗОР: Фратрия продължава с победите във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Янтра стигна до точката срещу Хебър с късен обрат

Локо (ГО) излезе с официална позиция след скандала с Беласица

Локомотив (Горна Оряховица) публикува позиция за скандала след мача с Беласица, след който бяха нападнати заради липсата на организация от отбора на гостите от Петрич

В Янтра не са приключили със селекцията

Търсят се играчи за една-две позиции

СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗРАСТВА: Ексцесиите в Горна Оряховица ги няма в доклада

От Беласица подготвят официална жалба до БФС

Черноморец изпусна Миньор в Перник

Без голове в Севлиево

Дубълът на ЦСКА се подсили с полузащитник

ЦСКА привлече в редиците си талантливия полузащитник Абдула Кичуков, който ще бъде част от състава на втория отбор, воден от Владимир Манчев, през новия сезон във Втора лига, съобщиха "армейците"

Ангел Стойков иска победа от Черноморец в Перник

Направили сме си изводите, обяви треньорът на "акулите"

Хебър изгуби ключов футболист с тежка контузия

Преследващият завръщане в елита Хебър (Пазарджик) ще бъде без основен футболист в следващите няколко мача

Елитен съдия ще свири Севлиево - Марек

Съдийската комисия към Българския футболен съюз обяви нарядите за третия кръг във Втора лига