Спартак (Вн) се завръща в елита след победа в Балчик

Спартак (Вн) се завръща в елита след победа в Балчик

Вижте подробности

Спартак (Вн) ще победи като гост Черноморец (Балчик) и ще се завърне в Efbet лига през следващия сезон. Така поне смята букмейкърът Efbet, който приема залози за "двойка" при коефициент 1,58. Равенството е оценено с 3,75, а евентуална победа на домакините с 6,50.

Мачът на Градския стадион в Балчик е днес от 18,00 часа. При победа Спартак и на теория се завръща в елита и затова се очаква истински десант на фенове от Варна. "Соколите" са начело в класирането на Втора лига с актив от 63 точки, с 9 повече от третия Марек. Черноморец (Балчик) е на 17-а позиция с 27 точки и на практика е изпаднал в Трета лига.  

Дунав (Русе) представи треньор от Лудогорец

Емил Иванов от днес заема длъжността кондиционен треньор при "драконите"

Геша: Тъп гол ни спря за подвиг срещу Марек

„Ключовите моменти в срещата бяха два", смята треньорът на Септември

Бойкот в Пирин Благоевград

Футболистите отказват да тренират

Марек остана без трима наказани за мача от Купата на България

Трима футболисти на Марек бяха наказани с лишаване от състезателни права след изминалия 11-и кръг на Втора лига

Спортист Своге вече има нов треньор

Ахмед Хикмет е новият треньор на Спортист Своге, информира "Гонг"

Локо ГО и Фратрия затвориха кръга във Втора лига с равенство (ВИДЕО)

Отборите на Локомотив Горна Оряховица и Фратрия направиха равенство 1:1 в двубоя помежду си от 11-ия кръг на футболната Втора лига

Вихрен взе регионалното дерби срещу 9 от Марек

Вихрен победи Марек с 2:0 в мач от 11-ия кръг на Втора лига

Беласица със сериозно промени след загубата от Хебър

Вижте какво съобщиха от Петрич

Дунав (Русе) дръпна на върха във Втора лига след 2:0 над Етър

Русенци с шеста последователна победа