Спартак (Вн) ще превземе "Бончук"

Спартак (Вн) ще превземе "Бончук"

Вижте подробности

Спартак (Вн) ще направи нова крачка към Efbet лига с победа като гост на Марек. Така поне смята букмейкърът Efbet, който приема залози за "двойка" пи коефициент 2,35. Равенството е оценено с 3,25, а евентуален успех на домакините с 3,20.

Мачът на легендарния стадион "Бончук" в Дупница е утре от 15,30 часа. Преди него Спартак (Вн) е на второ място в класирането с актив от 45 точки. Марек заема трета позиция с 41 точки. 

Вихрен (Сандански) се подсили с двама и се раздели с осмина

Към отбора на Борислав Кьосев се присъединиха Марио Ивов от Пирин и Александър Бастунов от Спортист (Своге)

Четирима нови в Беласица

Беласица подписа с четирима нови футболисти, обявиха от клуба

Хебър загуби от Лудогорец II последната среща за годината във Втора лига

Вижте крайното класиране след полусезона

Ще има структурни промени в Дунав

Административна и структурна реформа в Сдружението Футболен клуб Дунав от Русе ще бъде обсъдена по време на Общото му събрание, което е насрочено за 17 декември, съобщи председателят на Управителния му съвет Диян Димов

Етър със силни контроли през зимата

"Болярите" срещат Черно море и Локомотив (Пд)

Етър се разделя с петима

Ръководството на втородивизионния Етър (Велико Търново) постигна споразумение по взаимно съгласие с Петър Караангелов, Димитър Илиев, Васил Василев, Кръстьо Банев и Кристиян Вълков за прекратяване на техните трудови правоотношения с футболния клуб.

Севлиево с първи зимен трансфер, взе юноша на Лудогорец

Преслав Антонов парафира с новака във Втора лига

Сериозна чистка в тим от Втора лига

Своге обяви раздяла с осем

Дунав гостува в Букурещ през зимата

"Драконите" срещат тимове от Първа и Втора лига