Суворово отново превзе върха в групата

Суворово отново превзе върха в групата

Двубоят от поредния ХIII кръг се игра при студено време на градския стадион в Суворово

Суворово превзе отново върха в Трета лига – Североизточна аматьорска група.Това стана след категоричната победа у дома над Светкавица (Търговище). Двубоят от поредния ХIII кръг се игра при студено време на градския стадион в Суворово пред около 60-70 зрители. 

 
Суворовци излязоха на терена като лидери в групата, след последните успешни мачове у дома и като гости. Неслучайно преди няколко дни те спечелиха финала за купата на аматьорската лига в Североизточна България и ще участват в следващата фаза напролет. В срещата със Светкавица (Търговище) с много движения и владение на топката, домакините непрестанно атакуваха вратата на Мартин Милонов. Въпреки надмощието си обаче, първият гол падна в средата на първото полувреме. Даниел Венков стреля в гредата, след което Любомир Михалев с добавка прати топката в мрежата – 1:0. 
През втората част нов гол на Марин Сираков от прецизно изпълнен пряк свободен удар затвърди победата на Суворово. Това бе деветата победа от началото на първенството, с която отбора отново се върна на върха в групата. 
 
В следващия ХIV кръг на 25 ноември (неделя) от 14,00 часа „Суворово“ приема у дома „Кубрат 2016“(Кубрат), ден по-рано „Светкавица“(Търговище) гостува на „Спартак 1918“(Варна)
Феновете избраха капитана на Дунав за играч на годината

На второ място в анкетата за „Футболист на годината“ за 2025 г. на Дунав се нареди Кристиян Бойчев

Спартак (Плевен) уреди 5 контроли, две са срещу елитни отбори

"Сините" се събират на 7-и януари

Хебър се раздели с четирима

Втородивизионният Хебър (Пазарджик) обяви, че се разделя по взаимно съгласие с футболистите Иван Дишков, Богомил Божуркин, Валентин Доцев и Димитър Калчев.

Спортист (Своге) обяви 7 контроли през зимата

Спортист Своге започва зимна подготовка на 5 януари, като в подготвителния период ще изиграе 7 контролни срещи, обявиха от клуба

Вихрен обяви контролите през зимата

Вихрен започва подготовката си за втория дял от първенството на 5 януари (понеделник)

Вихрен (Сандански) се подсили с двама и се раздели с осмина

Към отбора на Борислав Кьосев се присъединиха Марио Ивов от Пирин и Александър Бастунов от Спортист (Своге)

Четирима нови в Беласица

Беласица подписа с четирима нови футболисти, обявиха от клуба

Хебър загуби от Лудогорец II последната среща за годината във Втора лига

Вижте крайното класиране след полусезона

Ще има структурни промени в Дунав

Административна и структурна реформа в Сдружението Футболен клуб Дунав от Русе ще бъде обсъдена по време на Общото му събрание, което е насрочено за 17 декември, съобщи председателят на Управителния му съвет Диян Димов