Треньорът на Спартак: Надявам да победим Септември

Треньорът на Спартак: Надявам да победим Септември

Васил Петров говори преди домакинството на столичани

Треньорът на Спартак Варна Васил Петров обяви какво е опитал да промени, след като се завърна на поста в клуба и какво очаква от неделното домакинство със Септември.

„Всеки изминал ден работим все повече и повече, и обръщаме внимание на все повече детайли в играта. Променихме вече много неща. В началото нямахме време и трябваше да работим бързо, но сега имаме все повече и повече време, и всеки един ден е ден, в който правим нови неща“, каза Петров за клубния канал в Ютуб.

„Всеки един мач за Спартак е ключов, тъй като искаме промоцията и търсим промоцията в "А" група. Аз съм казал много пъти, че няма лек мач, както може да си го направим лесен, така може и да си го направим труден“, добави той.

„Не мисля че трябва да се отделя внимание на това, че ако победим Септември, ще излелем първи. Важното е да вървим напред и да побеждаваме, а когато има добри игри и резултати, първото място ще дойде. Не трябва да се обръща внимание и това, че най-доброто нападение илиза срещу най-добрата защита в неделния мач във Варна. Аз много пъти казвам, че зависи от това как се подготвя отбора, как ще ги разузнаем, каква тактика ще изберем. Респект към Краси Балъков, той е легенда на българския футбол. Но едното няма нищо общо с другото, сега ще сме съперници и се надявам да победим“, каза още Васил Петров, под чието ръководство „соколите“ постигнаха три поредни победи във втория ешелон и една за Купата.

Алвеша изведе ЦСКА 1948 до успех, но във Втора лига

"Червените" разбиха Ловеч

Треньорът на Етър отнесе тежка санкция

Живко Желев наказан за 4 мача

Дубълът на Ботев надви ЦСКА II с 4:2 във Втора лига (ВИДЕО)

Ботев II (Пловдив) се наложи над ЦСКА II с 4:2 като домакин в двубой от 33-ия кръг на Втора лига

Етър и Фратрия с реми във Втора лига

Вижте резултати, програма и класиране

Локо ГО обърна Добруджа, Пирин матира Дунав

Локомотив Горна Оряховица направи голям обрат от 0:2 до 3:2 у дома срещу лидера Добруджа в мач от 33-тия кръг на Втора лига

Резервата Аспарух Смилков донесе трите точки на Беласица

Несебър си тръгна с празни ръце от Петрич

Монтана подчини Янтра с 2 гола на Мартин Сораков (ВИДЕО)

Вижте програма и класиране във Втора лига

Янтра с куп проблеми срещу Монтана

Тодор Киселичков без каре футболисти за дербито на кръга във Втора лига

Съобщиха програмата до края на Втора лига

Вижте кога са мачовете по дни и часове