Вили Вуцов и Янтра ще ликуват в Хасково

Вили Вуцов и Янтра ще ликуват в Хасково

Вижте подробности

Воденият от Велислав Вуцов Янтра ще победи като гост Саяна (Хасково) и ще продължи напред в турнира за Купата на България по футбол. Така поне смята букмейкърът Inbet, който приема залози за "двойка" при коефициент 1,62. Равенството е оценено с 3,95, а евентуален успех на домакините с 4,15.

Мачът на Градския стадион в Хасково ще се играе в събота от 16,00 часа. Победителят от тази двойка ще си гарантира място в първия кръг и домакинство срещу отбор от елита.

Марек привлече френски защитник

Вижте подробности

Съобщиха съдиите за кръга във Втора лига

Вижте всички назначения

Червенков скочи на съдийството

Треньорът на Миньор доволен от своя отбор

Чистка в Беласица за сметка на юноши

Бразилци си събраха багажа от "Цар Самуил"

Иван Иванов: Доволен съм от моята детска градина

Наставникът на Етър Иван Иванов похвали "детската си градина" след равенството (1:1) при гостуването на Пирин в мач от 13-ия кръг на Втора лига

Няколко отменени гола и 1:1 между Пирин и Етър (ВИДЕО)

Пирин (Благоевград) и Етър завършиха 1:1 в последен двубой от 13-ия кръг на Втора лига

Марек би Беласица и се отлепи от дъното

Марек (Дупница) победи с 1:0 като гост Беласица (Петрич) и се измъкна от зоната на изпадащите във Втора лига, като остави петричани на дъното и без победа.

Марек влиза в тежка серия от мачове

Тимът от Дупница ще има 3 двубоя за 9 дни

Чиликов разочарован, въпреки разгрома на Дунав

"Добри начални минути, но пълно разочарование от второто полувреме"