Вили Вуцов съобщи страхотна новина (ВИДЕО)

Вили Вуцов съобщи страхотна новина (ВИДЕО)

„Благодаря на всички, които се опитаха да ме подкрепят"

Старши треньорът на втородивизионния Янтра (Габрово) Велислав Вуцов обяви, че е претърпял подобрение в битката с диабета, която води.

Опитният специалист благодари на всички, които са го подкрепили и се извини, че не е обърнал внимание на всички позвънявания и съобщение. В свой стил наставникът на габровци коментира наказанието, което получи от Българския футболен съюз след загубата от ЦСКА 1948 II.

„Благодаря на всички, които се опитаха да ме подкрепят. Получих хиляди съобщения, не преувеличавам. Искам и да се извиня, че в първия ден, в който се разбра, че положението е тегаво, започнаха по 200 обаждания на час и спрях да вдигам. Оставих само телефоните на децата, на майка ми и на един приятел. Извинявам се, че не вдигах, но ми дойде дотук да обяснявам на всеки какво, как и що. Не ми беше леко - съжалявам, че не вдигах. Просто нямах сили да комуникирам с всички. Получих и много съобщения от непознати. Не мога да кажа, че съм се излекувал“, заяви Вили Вуцов пред сайта на Янтра Габрово.

„Периодът на лечение, ако дай Боже е сполучлив, ще е доста дълъг. Но е сигурно едно - че отлепих от дъното. Доста дълъг период бях на дъното. Доста дълъг период не се знаеше какво е - в смисъл точна диагноза. Накрая беше уловено това, което трябва. Започнах наистина да се подобрявам сега, но съм далеч да кажа, че ще бъда това, което бях. Ще бъда с този ботуш поне два месеца, патерици и т.н., но подобрението е видно. Трябва да се ударя по главата, защото диабетът, който дълго време го оставих в себе си и не го лекувах, направи тези последствия. Когато се излекувам, трябва да овладея това нещо и да не го допускам да се случва това нещо. Не искам да съм в тежест на децата си, не искам да бъда съжаляван. Не съм умрял, не съм преритал, не обичам да съм в ролята на съжалявания и опявания. Моят диабет от нерви се получи“.

ОФИЦИАЛНО: Капитанът на Янтра (Габрово) подписа за още една година

Завършилият на второ място във Втора лига отбор на Янтра (Габрово) удължи договора на един от лидерите и емблематични футболисти в последните години – капитанът Петър Казаков, съобщиха от клуба

Калоян Кръстев подписа с Вихрен

Бившият национал ще играе в Сандански

Рилски спортист се раздели с половин дузина футболисти

Шестима напуснаха Самоков

Официално: Добруджа с нов треньор

Диян Божилов е новият наставник на Добруджа

Предстои масово изпадане във Втора лига

Българският футболен съюз обяви официално ключови промени в наредбата за Втора професионална лига, които ще променят изцяло облика на първенството

Николай Панайотов пое отбор от Втора лига

Николай Панайотов се завръща на треньорския пост в Локомотив Горна Оряховица, съобщиха от клуба от Mr Bit Втора лига