Вижте програмата на Локомотив София за зимна подготовка

Вижте програмата на Локомотив София за зимна подготовка

Ясно е къде ще се готвят "железничарите"

Отборът на Локомотив (София) ще има 10-дневен подготвителен лагер в Сандански. Възпитаниците на Младен Додич ще бъдат в хотел "Свети Никола" между 31-ви януари и 9-ти февруари.

 

За този период сръбският специалист, който наскоро за втори път в кариерата си пое "железничарите", е предвидил три контролни срещи.

 

На 6-ти Локомотив ще играе със Септември (Симитли), а на 9-ти с Вихрен (Сандански). Търси се съперник за 2-ри февруари. Което едва ли ще бъде проблем с оглед на факта ,че в този период доста отбори от България и Македония ще бъдат на подготовка в Сандански и региона.

Спартак (Плевен) уреди 5 контроли, две са срещу елитни отбори

"Сините" се събират на 7-и януари

Хебър се раздели с четирима

Втородивизионният Хебър (Пазарджик) обяви, че се разделя по взаимно съгласие с футболистите Иван Дишков, Богомил Божуркин, Валентин Доцев и Димитър Калчев.

Спортист (Своге) обяви 7 контроли през зимата

Спортист Своге започва зимна подготовка на 5 януари, като в подготвителния период ще изиграе 7 контролни срещи, обявиха от клуба

Вихрен обяви контролите през зимата

Вихрен започва подготовката си за втория дял от първенството на 5 януари (понеделник)

Вихрен (Сандански) се подсили с двама и се раздели с осмина

Към отбора на Борислав Кьосев се присъединиха Марио Ивов от Пирин и Александър Бастунов от Спортист (Своге)

Четирима нови в Беласица

Беласица подписа с четирима нови футболисти, обявиха от клуба

Хебър загуби от Лудогорец II последната среща за годината във Втора лига

Вижте крайното класиране след полусезона

Ще има структурни промени в Дунав

Административна и структурна реформа в Сдружението Футболен клуб Дунав от Русе ще бъде обсъдена по време на Общото му събрание, което е насрочено за 17 декември, съобщи председателят на Управителния му съвет Диян Димов

Етър със силни контроли през зимата

"Болярите" срещат Черно море и Локомотив (Пд)