Волен Чинков ще свири Септември София - Спартак Варна

Вижте всички наряди за Втора лига този уикенд

Волен Чинков ще свири Септември София - Спартак Варна

Съдийската комисия към Българския футболен съюз определи нарядите за 27-ия кръг във Втора лига. Елитният рефер Волен Чинков получи дербито на върха между първия Септември София и втория Спартак Варна.

НАРЯДИТЕ:

5 април 2024 г., петък, 17:00 ч.
ПФК Септември Сф - Спартак 1918
ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Димитър Русенов Русев
4-ТИ:    Стоян Панталеев Арсов                
СН:    Крум Добринов Стоилов     
 
6 април 2024 г., събота, 17:00 ч.
ОФК Спартак Пл - ФК Марек 1915
ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Марин Иванов Бонев    АС2:    Радостин Николов Бодуров
4-ТИ:    Борис Борисов Попов                
СН:    Йосиф Петров Ронков     
 
6 април 2024 г., събота, 17:00 ч.
ФК Литекс Ловеч - Спортист 2009
ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Михаел Николаев Денчев    АС2:    Кристиян Ботев Минков
4-ТИ:    Владимир Николаев Кирилов                
СН:    Илко Мирославов Топалов     
 
6 април 2024 г., събота, 17:00 ч.
ФК Черноморец Балчик - ОФК Янтра 2019
ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Драгомир Руменов Милев    АС2:    Ангел Бориславов Станчев
4-ТИ:    Валентин Любомиров Стефанов                
СН:    Радослав Тодоров Станев     
 
6 април 2024 г., събота, 17:00 ч.
ПФК Монтана 1921 - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЧЕРНОМОРЕЦ 1919 БУРГАС
ГС:    Геро Георгиев Писков    АС1:    Радослав Георгинов Вутов    АС2:    Иван Радославов Иванов
4-ТИ:    Георги Георгиев Спасов                
СН:    Стефан Спасов Иванов     
 
6 април 2024 г., събота, 17:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ОБЩИНСКИ ФУТБОЛЕН КЛУБ БДИН -1923
ГС:    Денислав Йорданов Сталев    АС1:    Желязко Димитров Пилатов    АС2:    Месут Севинчев Ахмедов
4-ТИ:    Антонио Тодоров Антов                
СН:    Владимир Йорданов Владимиров     
 
6 април 2024 г., събота, 17:00 ч.
Дунав Русе - ПФК Марица 1921
ГС:    Мариян Георгиев Гребенчарски    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Васил Ангелов Байрактарски
4-ТИ:    Стилян Стоянов Колев                
СН:    Тихомир Димитров Костовски     
 
7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч.
ПФК Добруджа 1919 - ОФК Беласица
ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Асен Крумов Крумов
4-ТИ:    Любомир Николаев Вушовски                
СН:    Живко Герганов Недялков     
 
8 април 2024 г., понеделник, 17:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 II - ЦСКА 1948 II
ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Красимир Атанасов Атанасов    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов
4-ТИ:    Тодор Недялков Киров                
СН:    Красимир Иванов Василев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Оперират играч на Спартак (Варна)

Треньорът Росен Кирилов има и още един кадрови проблем

Беласица победи Струмска слава с 2:0 на „Цар Самуил“

Домакините от Петрич запазиха шансовете си за оцеляване в групата

Янтра бесни след съдийството срещу Литекс

Габровци пуснаха видео с дузпа, която беше отсъдена срещу тях и такава, каквато не са получили

Спортист запази шансове за спасение, Монтана пък за промоция в елита

И двата тима постигнаха победи в днешните си мачове от Втора лига

Септември (София) надви с лекота Марица и е все по-близо до класиране в елита

Столичани стигнаха до успех с 2:0 като гости

Ахмедов от Спартак Вн се цели в рекорд

Вижте какъв

Киселичков: Добруджа трябва да играе така, както днес след почивката

„Изгубихме един мач точно за 10 минути през първото полувреме“

Марек ще продължи с победите на "Бончук" и срещу Дунав

Вижте подробности

Росен Кирилов: Чакат ни 6 тежки мача и трябва да сме амбицирани

"Второто полувреме трябва да признаем, че беше на Добруджа"

ЕФБЕТ ЛИГА
Трета Лига
Футзал

Актуално

17:30 15/04 ЦСКА 1948 – ЛОКО (СФ)
20:00 15/04 ЛУДОГОРЕЦ - АРДА
19:30 15/04 Фиорентина – Дженоа
21:45 15/04 Аталанта – Верона
22:00 15/04 Челси – Евертън
22:00 15/04 Осасуна – Валенсия
17:00 14/04 ЕТЪР - КРУМОВГРАД 0:0
19:30 14/04 БЕРОЕ - ЛОКО ПД 2:2
13:30 14/04 Наполи - Фрозиноне 2:2
16:00 14/04 Ливърпул - Кристъл Палас 0:1
16:00 14/04 Уест Хем - Фулъм 0:2
16:00 14/04 Сасуоло - Милан 3:3
18:30 14/04 Арсенал - Астън Вила 0:2
18:30 14/04 Байер Л - Вердер 5:0
19:00 14/04 Удинезе - Рома 1:1 (отл.)
19:30 14/04 Атлетик Билбао - Виляреал 1:1
21:45 14/04 Интер - Каляри 2:2

ИЗБРАНИ НОВИНИ

Социални връзки