2. Втора лига
  3. Втора лига: Монтана с драматична загуба в Разград, Янтра обърна Дунав в Габрово

Втора лига: Монтана с драматична загуба в Разград, Янтра обърна Дунав в Габрово

Вижте и как завършиха срещите от Втора лига днес

Монтана загуби драматично гостуването си на Лудогорец II в двубой от 22-рия кръг на Втора лига.

Така момчетата на Николай Митов остават четвърти в класирането с 37 точки, докато вторият Спартак Варна има 42, а третият

Марек Дупница е с 38 и посреща Беласица в неделя. Лидер е Септември с 44 точки от 21 мача.

Дублиращият отбор на разградските "орли" поведе в края на първата част с гол на Хюсеин Кельовлуев, а Монтана успя да изравни в самото начало на второто полувреме. В 46-ата минута точен бе Кевин Беманга.

В края на двубоя двата тима останаха с по 10 човека на терена. В добавеното време на срещата още един играч на Монтана видя червения картон, а Лудогорец II стигна до успеха с попадение в 93-ата минута.

Янтра Габрово се доближи до топ 3, след като обърна и победи Дунав Русе с 2:1 на стадион "Христо Ботев" в Габрово.

Гостите поведоха в 33-ата минута с попадение на Мирослав Будинов, но през втората част "ковачите" обърнаха резултата. С победата момчетата на Вили Вуцов събраха 37 точки от 22 мача.

В друг двубой от кръга Черноморец Бургас победи Марица Пловдив с попадение на Тодор Чаворски от дузпа.

Треньорът на Янтра похвали играчите си, въпреки загубата с 1:2 от Етър

Етър обърна Янтра за 2:1 и три точки в Габрово (ВИДЕО)

"Болярите" получиха ранен гол, но успяха да вземат победата в първия си мач от новия сезон