Янтра обяви втори нов за пролетта

Янтра обяви втори нов за пролетта

Младият нападател Александър Петров се присъедини към "ковачите"

Младият нападател Александър Петров е второто ново попълнение в състава на Янтра за пролетния полусезон във Втора лига. 18-годишният футболист подписа договор с клуба и ще бъде на разположение на Вили Вуцов за старта на зимната подготовка.

Роденият през 2005 година футболист е възпитаник на столичния Септември. Още на 17 години дебютира в efbet Лига и има 4 мача в елита. През изминалия полусезон нападателят игра в 8 срещи за столичани – 6 за първенството и 2 в турнира за Купата на България.

В турнира за Купата реализира два гола – при победата над Несебър в предварителния кръг с 4:2 и в двубоя с Ботев Враца на 1/16-финалите.

През есента има мачове и за втория отбор на Септември в Трета лига, като реализира 4 гола в 5 двубоя.

Елитен съдия ще свири Севлиево - Марек

Съдийската комисия към Българския футболен съюз обяви нарядите за третия кръг във Втора лига

Дубълът на Лудогорец отнесе ЦСКА II, Пирин надви Миньор Перник (ВИДЕО)

Днес се изиграха последните два мача от кръга във Втора лига

Желев иска победа на Етър в първото домакинство

"Болярите" приемат новака Севлиево

Етър се похвали с юноша на Берое

Васил Василев вече акостира на "Ивайло"

Дунав пусна билетите за първото домакинство

"Драконите" приемат Локомотив (ГО)

Гутева с наряд във Втора лига

Елитната съдийка свири Дунав - Локо (ГО)

Хебър с позиция до БФС

В Пазарджик искат нов час за мача с Фратрия

Прогноза: Миньор тръгва с победа във Втора лига

Беласица гостува в Перник

Спартак Плевен потегли във Втора лига с успех над дубъла на ЦСКА

Вторият тим на ЦСКА допусна загуба с 1:2 като гост на Спартак Плевен в мач от първия кръг на първенството във Втора лига