Желязков гори за три мача

Желязков гори за три мача

Наставникът на Нафтекс Алекси Желязков, който преди това бе помощник на Димитър Димитров-Херо в Черноморец бе наказан от Дисциплинарната комисия да пропусне три мача и заплати глоба от 500 лева за нанесени обиди.

Наставникът на Нафтекс Алекси Желязков, който преди това бе помощник на Димитър Димитров-Херо в Черноморец бе наказан от Дисциплинарната комисия да пропусне три мача и заплати глоба от 500 лева за нанесени обиди, съобщи „Дарик”.
друг бургаски отбор – Несебър е глобен с 5 000 лева за опит за саморазправа.
Останалите наказания в Източната Б група са следните: Веселин Великов от Родопа – една среща и 100 лева и Камен Апостолов от Марица – една среща и 250 лева. Случаят на Виктор Софрониев от Родопа е отложен за следващото заседание.

Най-строга санкция в Западната Б група получи Николай Ганчев от Чавдар Бяла Слатина – три срещи и 150 лв. Домакинът на тима от Бяла Слатина Христо Манчев също е наказан - за една среща и със 125 лв. Борис Борисов от Видима-Раковски и Марин Стефанов от Етър горят за по един мач, като първият ще плати 150 лева, а вторият 500 лева.
Левски може да продаде Акрам Бурас в Белгия

Местното издание ZWsport пише, че има интерес към алжиреца

Янев: Пиедраита е нешлифован диамант

„Всеки успех е сладък, но трябва да останем смирени“

Достанич: Такъв еврогол не се вижда всеки ден, честито!

"ЦСКА е добре подреден и подготвен тактически отбор, с добър треньор"

ОБЗОР: Три титли и общо пет медала за България на Балканиадата по лека атлетика

Божидар Саръбоюков, Тихомир Иванов и Христо Илиев спечелиха титлите в своите дисциплини, а Андреа Славова на 400 метра и Девора Аврамова на 3000 метра взеха сребърни отличия на Балканиадата по лека атлетика в зала в сръбската столица Белград.

Патрик-Габриел Галчев дебютира със загуба за Железничар (ВИДЕО)

Българският защитник Патрик-Габриел Галчев дебютира за новия си отбор Железничар (Сараево) в първенството на Босна и Херцеговина при гостуването си на Вележ (Мостар) в 22-ия кръг, загубено с 0:1.

Героят на ЦСКА: Успяхме да вземем това, което искахме

„Много съм доволен от победата и за гола!“