Българка с първо място на турнир в Aвстрия

Българка с първо място на турнир в Aвстрия

Успех на фигуристката ни Александра Фейгин

Българката Александра Фейгин спечели титлата в категория Basic Novice A момичета на силния международен турнир по фигурно пързаляне в Грац (Австрия). В надпреварата участваха 39 фигуристки, като още две българки са в първите 15. 

Фейгин получи оценка от 40.50 точки за волната си програма. 9-а в класирането е Пресияна Димитрова с 30.61 точки, а 14-а - Светослава Рядкова с 29.00 точки. В категория Advanced novice момичета Теодора Маркова е девета със 76.59 точки. Тя бе 7-а в кратката и 13-а във волната програма. При девойките Паолина Попова се нареди 28-а с 25.84 точки в кратката програма и не успя да се класира за волната. При BASIC NOVICE A момчета Васил Димитров спечели с оценка 33.78 точки във волната си програма.

Ема Айхер спечели второто спускане в Санкт Мориц

Линдзи Вон отново се качи на подиума

Австриец най-бърз след първия манш на гигантския слалом във Вал д'Изер

Одермат едва четвърти

Зографски преодоля квалификацията в Клингентал

Българинът с 27-о място в пресявките

Милена Тодорова 12-а в спринта от Световната купа по биатлон

Българката не направи нито една грешка в стрелба, като повали и десетте си мишени

Българите извън топ 60 в спринта от Световната купа по биатлон

Италианецът Томазо Джакомел триумфира в Хонфилцен

Историческо: Линдзи Вон с първа победа за Световната купа от над 7 години

Легендата спечели спускането в Санкт Мориц

Снуп Дог става треньор на зимните олимпийци на САЩ

Американският рапър Снуп Дог ще бъде почетен треньор на отбора на САЩ на Зимните олимпийски игри през 2026 година в Италия, съобщават от Олимпийския комитет на страната (USOPC)

Резултатите в НХЛ

Срещи от редовния сезон на Националната хокейна лига (НХЛ) на САЩ и Канада:

Конър Бедард поведе Чикаго при успеха над Ню Йорк Рейнджърс в НХЛ

Вижте резултаите от НХЛ