Бойко Борисов ще приеме президента на ФИС

Бойко Борисов ще приеме президента на ФИС

Срещата ще се състои в 13:45 ч. в Министерски съвет

Министър председателят Бойко Борисов ще приеме в петък президента на Международната федерация по ски Джанфранко Каспер.

Срещата ще се състои в 13:45 ч. в Министерски съвет. Каспер идва в България по покана на организационния комитет на стартовете за Световната купа по ски (за мъже) в Банско на 18 и 19 февруари.

Каспер ще кацне в София в 12:10 ч на 17 февруари и ще мине през ВИП-а на летище София. В 13:00 ч той ще бъде приет от президента на Република България Росен Плевнелиев.

Резултати от НХЛ (ВИДЕО)

Вижте и лидерите в конференциите след последните срещи

Маклин Селебрини с гол и асистенция при победа на Сан Хосе

Вижте всички резултати от тази нощ

Резултатите в НХЛ

Ето как свършиха битките на леда тази нощ

Четирикратен олимпийски шампион национал на 44 години

Четирикратният олимпийски шампион по ски скокове Симон Аман направи първа стъпка към участие в осмите си зимни игри, след като 44-годишният състезател беше номиниран в отбора на Швейцария за първите три състезания от Световната купа.

100 дни до Игрите в Милано-Кортина 2026: Рекорден приток на туристи

С все по-малко от 100 дни до откриването на Зимните олимпийски игри в Милано-Кортина 2026, данните за въздушния трафик показват експлозивен ръст на очакванията.

Новобранецът в НХЛ с два гола за Айлендърс

Първият в драфта на Националната хокейна лига (НХЛ) за 2025-а година Матю Шефер донесе победата на Ню Йорк Айлендърс с 3:2 над Калъмбъс две попадения, като вторият гол осигури равенството малко преди края.

400 фигуристи на турнира "Денкова-Стависки къп" в София

Близо 400 фигуристи от 34 нации ще участват в тазгодишното издание на международния турнир по фигурно пързаляне "Денкова-Стависки къп".

Монреал Канейдиънс надви Отава Сенатърс в НХЛ

Вижте всички резултати от тази нощ

Резултати от НХЛ

Тази нощ се изиграха три мача