Шест човека загубиха живота си в горяща сауна

Шест човека загубиха живота си в горяща сауна

Шест човека загинаха в нощта срещу вторник в горяща сауна в Димитровски район на област Московска в Русия, съобщиха представители от регионалния център на Министерството на извънредните ситуации (МЧС) в Република Русия

Шест човека загинаха в нощта срещу вторник в горяща сауна в Димитровски район на област Московска в Русия, съобщиха представители от регионалния център на Министерството на извънредните ситуации (МЧС) в Република Русия.

„Трагедията се случила в с. Яхром на ул. Ленин. В 5:25 ч московско време пожарът бил потушен, сред изгорелите останки били намерени телата на шест човека”, съобщи говорител на МЧС.

Според официални лица сигналът за пожара в развлекателния зимен спортен център „Норд”  е постъпил на спешен номер „01” в 3:10 ч московско време. Пристигналите на мястото на произшествието установили, че гори сауна с размери 10 на 15 метра, а също така и дървена постройка.

След потушаване на пламъците били намерени телата на шест човека. Личностите на загиналите предстои да бъдат установени, с което се е заела следствена група.  
Подиум за Владимир Зографски в лятната Гран при във Висла

Най-добрият български състезател бе шести след първия скок на голямата шанца

Обвиниха треньор в сексуален тормоз

Жоел Шенал, олимпийският вицешампион в гигантския слалом през 2006 г., е временно отстранен от Френската федерация по ски заради обвинения в сексуален тормоз над непълнолетни.

Мълния уби олимпийски медалист

Бившият норвежки скиор и бронзов медалист от Олимпийските игри във Ванкувър 2010 - Аудун Грьонволд, почина трагично на 49-годишна възраст, след като бе ударен от мълния.

Олимпийските медали: Две половини, които се събират

Зимните олимпийски игри в Милано и Кортина са първите с два града домакини в името си и по този повод медалите за събитието  представляват "две половини, които се събират в едно цяло“.

Следващият в НХЛ плаща над 2 милиарда долара

Следващият отбор, който ще поиска да влезе в Националната хокейна лига на САЩ и Канада (НХЛ), трябва да плати над 2 милиарда долара

Олимпийска шампионка гръмна с допинг

Олимпийската шампионка в ски бягането Виктория Карл е дала положителна проба за забранено вещество, съобщава агенция ДПА

БФСки с бюджет от над 5.5 млн. лева за 2025 г.

Българската федерация по ски (БФСки) проведе днес в София годишното си Общо отчетно събрание. Форумът бе ръководен от генералния секретар на федерацията Пепа Мицева.

Световният шампион в сноуборда Тервел Замфиров национал и в рафтинга

Световният шампион по сноуборд Тервел Замфиров ще представи България в още един спорт – рафтинга.

Флорида Пантърс отново е шампион на НХЛ

Отборът на Флорида Пантърс защити титлата си в Националната хокейна лига на САЩ и Канада, след като надделя във финалната серия над Едмънтън Ойлърс с 4-2 победи.