Силен сняг отмени старт от Световната купа по ски

Силен сняг отмени старт от Световната купа по ски

Вижте подробности

Супергигантският слалом от световната купа по ски-алпийски дисциплини в италианския курорт Вал ди Фаса бе отменен заради обилен снеговалеж, съобщават от международната федерация ФИС на профилите си в социалните мрежи.

"Заради обиколния снеговалеж в последните 24 часа, супергигантският слалом е отменен. Продължаваме да работим и целта ни е да бъдем готови за утре", пишат от ФИС.

Неделният супергигантски слалом е насрочен за 12:00 българско време. Лидер в класирането за световната купа е Лара Гут-Бехрами, която води с 205 точки пред американката Микаела Шифрин. Швейцарката е на първо място и в дисциплината. Тя има пет точки повече от австрийката Корнелия Хютер.

Двама българи са на финалите на СК по алпийски сноуборд в Австрия

Двама българи ще карат във финалите на поредния старт за Световната купа по алпийски сноуборд – паралелен слалом в Бад Гащайн, Австрия

Тампа Бей постигна десета поредна победа в НХЛ

Вижте резултатите от НХЛ

Детройт Ред Уингс извади от употреба №91 на Сергей Фьодоров

Клубът от Националната хокейна лига Детройт Ред Уингс извади от употреба номер 91 на Сергей Фьодоров на церемония в „Литъл Сизърс Арина“.

Елитът в световния алпийски сноуборд ще участва в Световната купа в Банско

Заявки за участие са подали 127 сноубордисти от 20 нации

Овечкин достигна границата от 20 гола в 21-и сезон в НХЛ

Вижте резултатите от НХЛ

Влади Зографски се класира 14-ти в Закопане (ВИДЕО)

Владимир Зографски се класира на 14-о място в състезанието от Световната купа по ски скок в Закопане