Влади Илиев 26-и в спринта на Световното по летен биатлон

Влади Илиев 26-и в спринта на Световното по летен биатлон

Милена Тодорова остана на крачка от топ 20 в Германия

Владимир Илиев завърши на 26-о място в спринта на 7,5 километра при мъжете на продължаващото в Руполдинг (Германия) Световно първенство по летен биатлон.

Илиев остана на 1:26.7 минути от победителя Себастиан Самуелсон с една грешка при стрелбата.

Шведът завърши състезанието за 18:38.1 минути също с една грешка.

Другият българин в състезанието Антон Синапов се нареди 61-и (5) на 2:58.5 минути от Самуелсон.

В спринта на 6 километра при жените спечели италианката Лиза Витоци с време 16:21.4 минути и 1 грешка.

Милена Тодорова се класира 21-а (2) на 1:27.5 минути от първата, а Мария Здравкова не завърши състезанието.

Отлична Лора Христова с най-добро постижение в Световната купа

Лора Христова завърши на осмо място в индивидуалната дисциплина на 15 км. в състезанието от Световната купа по биатлон в Контиолахти

Николай Елерс отбеляза хеттрик при победа на Каролина Хърикейнс

Вижте резултатите от НХЛ

Разследват инцидента с Малена, баща ѝ е дал показания

Полицията е разпитала Анатолий Замфиров

Малена Замфирова на сложна операция в петък

Вицепрезидентът на БФСки Георги Бобев коментира ситуацията с талантливата ни сноубордистка

УЖАС! Пиян помете Малена на писта в Чехия

Българката с множество счупвания

Бойкот на паралимпийските игри заради Русия

Осем държави ще бойкотират церемонията по откриването на Паралимпийските игри в петък в знак на протест срещу включването на руски спортисти, състезаващи се под националното знаме, а други делегации може да пропуснат събитието заради проблеми с пътуванията след атаките на САЩ и Израел срещу Иран.