Интер с две от две в Лига Европа (ВИДЕО)

Д'Амрозио и Икарди донесоха победата за "нерадзурите"

Интер постигна втора победа в група "F" на Лига Европа. "Нерадзцурите" се наложиха с 2:0 у дома срещу Карабах. Интер обаче получи тежък удар, като последователно Фреди Гуарин и Ернанес напуснаха принудително.

Данило Д'Амброзио откри резултата за домакините в 18-ата минута. Защитниците на Карабах не успяха да се справят с едно центриране в собственото си наказателно поле, топката стигна до Д'Амброзио, които изведе "нерадзурите" напред в резултата.

Крайното 2:0 оформи Мауро Икарди пет минути преди края на редовното време, с което донесе нови три точки в актива на Интер.

"Нерадзурите" са лидер с пълен актив от точки след изиграването на първите два мача. Сент Етиен излиза втори с две, след като записа ново равенство. Този път "зелените" завършиха 0:0 с Днипро, който записа първа точка. Карабах също е с една.