Специя докосва спасението (ВИДЕО)

Специя докосва спасението (ВИДЕО)

Петко Христов с цял мач, Антов игра срещу Парма

Специя на Петко Христов докосва спасението в Серия Б. Тимът на българския национал измъкна 2:2 като гост на Козенца кръг преди края. 

Защитникът записа пълни 90 минути в своето 18-о участие през кампанията

Дженаро Тутино даде преднина на домакините в 5-ата минута, но преди почивката Аркадиуш Реца изравни след пропуск от дузпа на Верде.

Бившият нападател на Наполи Тутино се разписа за втори път в 50-ата минута, но гостите отново се върнаха в мача чрез Салваторе Елия в 73-ата минута.

В класирането Специя е точно над чертата с точка аванс пред Тернана, който ако запази позицията си ще играе плейаут за оставане. 

В друг мач от кръга Валентин Антов също бе титуляр, а неговият Кремонезе направи 1:1 със спечелилия вече промоция за Серия А Парма. 

Италианско дерби за Джон Стоунс

Интер се включи в битката за подписа на английския национал Джон Стоунс, който е свободен агент след раздялата си с Манчестър Сити

Байерн Мюнхен и Лаймер се разбраха за новия договор

Австрийският защитник Конрад Лаймер ще продължи договора си с Байерн Мюнхен, след като продължителните преговори стигнаха до финал, съобщава телевизионният оператор Sky Germany

Милан е все по-близо до Гонсало Рамош

Милан е много близо до привличането на португалеца Гонсало Рамош от европейския шампион Пари Сен Жермен, пише вестник "Гадзета дело Спорт"

ОФИЦИАЛНО: Милан назначи нов директор

Милан официално назначи Масимо Калвели за нов главен изпълнителен директор на клуба, като промените в ръководството на „росонерите“ продължават с пълна сила след разочароващия сезон

Нюкасъл отхвърли 64 милиона от Арсенал за Гимараеш

Нюкасъл отхвърли офертата на Арсенал за халфа Бруно Гимараеш, съобщава Globo. Лондонският клуб е предложил 55 милиона паунда (приблизително 64 милиона евро) за 28-годишния бразилец

Моуриньо: Винисиус ще научи много от мен

Старши треньорът на Реал Мадрид Жозе Моуриньо е убеден, че може да помогне на звездата на Реал Мадрид и Бразилия Винисиус Жуниор да вдигне още повече нивото си.