Пантерата в групата на "моряците" срещу Берое

Хермес Паломино е на 90% възстановен от своята травма и най-вероятно ще попадне в групата за мача с Берое.

Хермес Паломино е на 90% възстановен от своята травма и най-вероятно ще попадне в групата за мача с Берое, научи кореспондент на Novsport.com.

Както е известно Пантерата получи разтежение в двубоя с ЦСКА и бе заменен на почивката, като поради травмата си  той не взе участие при гостуването на Локо (Пд).

Предварителните очаквания на медицинският щаб на "моряците" бяха, че чернокожия футболист ще се нуждае от поне двуседмична почивка и възстановяване.

През тази седмица обаче венецуелецът  се чувства значително по-добре и вчера и днес се готви с топка, което означава, че най-вероятно ще попадне в основната група за предстоящото домакинство.

Възможността Паломино да започне титуляр срещу Берое е минимална, като най-вероятно той би бил използван от Стефан Генов при сериозна нужда в последните 15-20 минутки на двубоя.