Варди отново поведе Лестър към успеха (ВИДЕО)

Съндърланд пропиля аванс от два гола и остана без успех, вижте резултатите от Висшата лига

Джейми Варди не спира да бележи.

Нападателят на Лестър Сити, който отново получи повиквателна за английския национален отбор, се разписа в пети последователен мач на своите и даде тон за успеха с 2:1 над Норич.

Стрелецът откри резултата в 28-ата минута от дузпа, а малко след почивката Джефри Шлуп (’47) удвои аванса на „лисиците”.

„Канарчетата” все пак върнаха едно попадение чрез Мбокани в 68-ата минута, но за повече нямаха сили и в крайна сметка загубиха срещата от осмия кръг на Висшата лига, играна пред 27 067 зрители на „Кероу Роуд”.

Междувременно Уотфорд стигна до равенство в битката на новаците.

„Стършелите” фиксираха 1:1 при визитата си на Борнемут, а Одион Игало вкара и така последните им пет попадения са дело именно на нигерийския нападател.

Пет гола само в един мач пък наниза Серхио Агуеро, който се развихри за разгрома след обрат на Манчестър Сити с 6:1 над Нюкасъл.

Така „свраките” останаха без успех през сезона във Висшата лига, като същото продължава да важи и за Съндърланд.

„Черните котки” пропиляха аванс от два гола вкъщи срещу Уест Хем и взеха само точка след 2:2.