Нефтохимик и Оборище (Панагюрище) завъртяха нулите

"Шейховете" заета деветото място в класирането с 18 точки

Срещата от XIV кръг на „Б“ футболна група между отборите на Нефтохимик и Оборище (Панагюрище) завърши при резултат 0:0.

Първото полувреме премина без много голови положения и пред двете врати. Минута преди почивката Симеон Мечев стреля към вратата на гостите, но вратарят успя да спаси.

През втората част „шейховете“ създадоха няколко добри ситуации, но не можаха да отбележат. Борислав Борисов бе на крачка да открие резултата в полза на домакините в 85-та минута, след като успешно проби противниковата защита, но уцели дясната греда на врата.

В последният кръг от есенния дял на първенството „шейховете“ ще гостуват на отбора на Банско на 21 ноември.

Състав на Нефтохимик: Йордан Господинов, Стоян Кижев, Тихомир Трифонов, Станислав Жеков, Тодор Гочев, Иван Цачев, Живко Хаджиев, Симеон Мечев, Димитър Георгиев, Любомир Любенов, Борислав Борисов.

Резерви: Петър Денчев, Емил Рачев, Симеон Баев, Станимир Андонов, Станислав Дрянов, Стефан Неделчев, Андон Гущеров.