Етър не спечели гостуването си на Добруджа, но остана на върха

Отборите на Добруджа и Етър не успяха да излъчат победител в сблъсъка помежду им от 20-ия кръг на Източната „Б” група, завършвайки наравно – 1:1.

Двубоят се проведе на стадион „Дружба” в Добрич, а след равенството Етър остава на първото място във временното подреждане, като има актив от 37 точки. Добруджа е на 7-ата позиция с 24 пункта.

Резултатът в днешния мач бе открит още в 3-ата минута. Гостите от Етър успяха да излязат с гол напред, след като Джихат Кямил бе намерен от Диян Димов и след като финтира защитник, прати кълбото в мрежата на домакините.

Радостта на тима от Велико Търново от отбелязаното попадение обаче не продължи много дълго време, защото в 13-ата минута Лазаров успя да се разпише във вратата на гостите и по този начин да възстанови равенството. До края на първото полувреме нито един от двата тима не достигна до нов гол, а през вторите 45 минути също не падна попадение и така Добруджа и Етър завършиха сблъсъка помежду им при резултат 1:1.

Разкритие: Лятна чистка в Спартак (Варна)