Локомотив Пловдив разгорми камерунци в контрола

Железничарите отнесоха африканския отбор с 5:0

Локомотив Пловдив победи камерунския отбор съставен от свободни агенти, търсещи си отбори, с 5:0, научи PlovdivDerby.com. Черно-белите играха с Training Center SIBM, които са отседнали в същия хотел в Турция, тъй като иранският тим, с който трябваше да премерят сили не е пристигнал в Турция.

Повечето головете за смърфовете паднаха през второто полувреме. Първите 45 минути завършиха при резултат 1:0 за Локомотив с автогол на SIBM. През втората част Илиан Илиев излезе с изцяло различен състав и головете не закъсняха.

В 48-мата минута Веселин Марчев вкара за 2:0. Последваха няколко опасни атаки на ,,смърфовете'' за да се стигне до гол на Мартин Камбуров. Веско Марчев вкара втория си гол в мача за 4:0.

Крайното 5:0 фиксира Дани Кики в 90-ата минута.

1-во полувреме: Пиргов, Крумов, Котев, Вълчев, Горанов, Райков, Райнов, Умарбаев (Славков 30'), Карагарен ( Бакалов 30' ), Суда (Чукалов 30'), Ив. Колев.

2-ро полувреме: Любенов (80' Кацарев), Везалов, Марков, Амрауи, Йефтовски, Славков (Пехливанов 80'), Марчев, Бакалов (Велковски 60'), Чукалов (Д. Кики 60'), Камбуров.