Димитър Илиев беше титуляр при загуба на Висла (Плоцк) срещу Пяст (Гливице) в Полша

Българският полузащитник Димитър Илиев записа пълни 90 минути за своя полски тим Висла Плоцк, при загубата с 1:2 при първото си гостуване от Екстракласата.

Отборът спечели промоция и дебютира с победа у дома, но във втория кръг от първенството отстъпи като гост на Пяст Гливице.

Илиев записа пълни 90 минути за Висла, след като в първата среща бе заменен в 88-та минута.

Двубоят в Гливице бе много оспорван и равностоен, като гостите откриха още в деветата минута, но в 15-та минута резултатът бе изравнен.

Победното попадение реализира Патрик Мраз в 55-та минута.
Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)