Тежка загуба за отбора на Валери Божинов (ВИДЕО)

Българинът остана на терена до 58-ата минута на двубоя, когато беше заменен от Франческо Марджота

Валери Божинов започна титуляр за Лозана, но не направи нищо съществено на терена при загубата като гост с 0:3 срещу Йънг Бойс. Двубоят бе от третия кръг на швейцарското първенство.

Божинов остана на терена до 58-ата минута на двубоя, когато беше заменен от Франческо Марджота. Голове на Леонардо Бертоне в 16-ата и в 22-ата минути дадоха солиден аванс в полза на столичани още преди почивката. Гийом Оаро от дузпа в 67-ата минута оформи класическия успех в полза на Йънг Бойс.

Това е второто поредно поражение за Лозана, който има едва една спечелена точка и заема осмото място във временното класиране. Йънг Бойс има пълен актив от 9 точки и е лидер.
Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)