ЦСКА победи Лудогорец при юношите

Червените решиха мача още до почивката

ЦСКА започна с победа първенството в юношеската група до 17 години.

Момчетата на треньора Добромир Митов спечелиха домакинството си на Лудогорец с 3:1 в среща от първия кръг на шампионата.

Червените решиха мача още до почивката, след като се оттеглиха с аванс от два гола.

В редиците на младите армейци играха и трима юноши набор 2002, като именно един от тях - Димитър Михайлов, откри резултата в 30-та минута.

Секунди по-късно футболистите в червени фланелки ликуваха отново, след като във вратата на разградчани се разписа и Андрей Йорданов.

ЦСКА пропусна доста положения за гол, а играта на младите армейци беше много добра и те превъзхождаха своя противник във всички компоненти на играта.

През второто полувреме възпитаниците на Добри Митов направиха резултата класически след гола на Христо Радков.

Гостите отбелязаха почетно попадение в добавеното време, след като реализираха от спорна дузпа, съобщиха от „Българска армия”.