Юношите на Черно море газят в Монтана

“Играхме силно срещу корав съперник и заслужено победихме”, каза треньорът на "моряците" Мартин Христов

Отборът на Черно море записа нова победа в Елитната група до 17 години. “Моряците” удариха Монтана с 4:0 като гост.

Велислав Василев откри в 10-ата минута, а 8 по-късно Даниел Стоянов реализира за 2:0 от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Денислав Ангелов.

В 30-ата минута Велислав Василев направи резултата класически, а крайното 4:0 оформи Денислав Ангелов след почивката – 55-ата минута.

“Доволен съм от представянето на момчетата. Играхме силно срещу корав съперник и заслужено победихме”, каза треньорът на Черно море Мартин Христов.

В следващия кръг “моряците” приемат тима на Левски. Двубоят е в събота (23 септември) от 10,30 часа на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост.

Съставът на Черно море: Ангел Стоянов, Филип Иванов, Даниел Стоянов (60-Ибрям Ибрям), Дамян Дамянов, Мердин Адем (60-Никола Тончев), Александър Александров (65-Симеон Бончев), Павел Георгиев (65-Емре Тефък), Тугай Неджет, Иван Иванов, Велислав Василев, Денислав Ангелов.

Илиан Илиев: Най-важното е, че не получихме гол от Пирин