ЦСКА с класика над Дунав (ВИДЕО)

"Червените" са лидери в групата

Юношите на ЦСКА до 17 години победиха Дунав с 3:0.

Двубоят се игра на базата в Панчарево, а армейците, водени от Добромир Митов, откриха резултата в 45-та минута след гол на Христо Панчев.

В 58-та минута Асен Дончев удвои за ЦСКА и в 73-ата отново той оформи класиката.

"Червените" са лидери в Елитната група с 25 точки след 8 победи и едно равенство.

В неделя ЦСКА приема Етър на базата в Панчарево.

Мачът е от 12:00 часа и ще бъде предаван пряко по клубната телевизия на "червените".

ЦСКА - Дунав 3:0
Голмайстори: Христо Панчев, Асен Дончев (2)

Състав на ЦСКА: 1. Кристиян Сотиров (в), 5. Любомир Митков, 6. Ертан Тахиров, 14. Християн Петров, 13. Дейвид Симеонов, 4. Йоан Бауренски (к), 9. Емил Ценов, 8. Христо Панчев, 18. Огнян Николов, 16. Кристиян Атанасов, 11. Асен Дончев;
Резерви: 12. Илия Шаламанов (в), 3. Димитър Жабов, 17. Стефан Димитров, 10. Димитър Михайлов, 7. Митко Русанов, 2. Митко Митков, 20. Димитър Михайлов;

Старши треньор: Добромир Митов.