Попето титуляр при победа на Спартак (М)

Тимът му е пети в класирането с 25 точки

Българският национал Ивелин Попов игра 75 минути за Спартак (Москва) при победата у дома с 3:1 срещу Уфа в 16-ия кръг на руското първенство. Попето започна в титулярния състав и четвърт час преди края бе сменен от Марио Пашалич.

Гостите от Уфа успяха да изненадат съперника си с гол с глава на Силвестър Игбун в 10-ата минута. В 37-ата Фернандо изравни с хитър удар по земя от фаул, като топката мина под стената преди да се оплете в мрежата зад Александър Беленов.

През втората част играчите на Масимо Карера се пребориха за трите точки с нови два гола. Страхотно попадение реализира в 63-ата минута холандската звезда Куинси Промес. В 79-ата минута Луис Адриано сложи точка на спора.

Спартак е пети в класирането с 25 точки, на 8 зад лидера Локомотив (Москва). Уфа заема девета позиция с 21 точки.
Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)