Брайтън и Кристъл Палас завъртяха равенство (ВИДЕО)

Феновете на домакините подпалиха доста пиротехника на трибуните, което затрудни видимостта

Брайтън и Кристъл Палас не си вкараха гол пред препълнените трибуни на “Фалмър Стейдиъм” в двубой от 14-ия кръг на Премиър лийг.

Домакините от Брайтън бяха по-добрият отбор на терена в голяма част от времето, но не успяха да създадат чисти положения и като цяло 0:0 е справедлив резултат.

През първото полувреме най-сериозното положение беше пред вратата на Брайтън, но вратарят Матю Райън спаси два поредни удара. Брайтън овладя инициативата и създаде две добри възможности, но Дънк и Искиердо ги пропуснаха.

На полувремето и двамата мениджъри не направиха промени. В 57-ата Дънк отново се размина с откриване на резултата, а Палас отвърна с удар отдалеч на Лофтус-Чийк.

Феновете на домакините подпалиха доста пиротехника на трибуните, което затрудни видимостта. Постепенно и темпото спадна и в крайна сметка двата тима завършиха 0:0. Така Палас за първи път не допусна гол през сезона, но не успя да постигне втора поредна победа.