Български вратар пази за втория отбор на Киево

Става дума за Стефан Дафовски

17-годишният български вратар Стефан Дафовски пази през първото полувреме в контролата на втория отбор на Киево (Верона) срещу третодивизионния Зюдтирол, завършила 2:1.

Срещата се игра на базата Ботаджизио, която се използва за тренировки на тима на Киево.

Юношата на Локомотив (Пловдив) пази преди почивката, когато резултатът беше 0:0. През второто полувреме паднаха и трите гола. Роденият на 14-и февруари 2000-ата година вратар продължава със силните си изяви в Киево.

Младокът тренира редовно с мъжкия тим и пази за старшата възраст или Примаверата.

Днешната контрола беше организирана за играчите от мъжкия тим, които не попаднаха в групата за мача в Серия А, а в допълнение бяха включени и таланти от школата на тима.
Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)