Ман Сити продължава да мачка (ВИДЕО)

"Гражданите" смазаха Уест Хям с 4:1 като гост

Манчестър Сити продължи със стил, въпреки че още преди няколко кръга стана шампион на Англия. "Гражданите" смазаха Уест Хям с 4:1 като гост.

Срещата започна с очакван натиск на "небесносините", които поведоха в резултата след 13 минути игра. Голмайстор бе Лирой Сане, който отбеляза след удар от далечна дистанция и рикошет в защитник на "чуковете".

В 27-ата минута Кевин де Бройне центрира от фланга, а Пабло Сабалета си заби нелеп автогол, правейки резултата 2:0 за "гражданите".

В края на първата част Аарън Кресуел вкара прекрасно попадение от пряк свободен удар за домакините, връщайки надеждите за нещо повече от загуба - 2:1.

Още в началото на второто полувреме Габриел Жезус стопи всички надежди на Уест Хям, след като отбеляза за 3:1.

В 64-ата минута на срещата Фернандиньо оформи крайното 4:1 с ново попадение за гостите.

След този резултат Сити събира невероятните 93 точки на върха, като вече се намира на цели 19 от втория Юнайтед. Уест Хям от своя страна се бори за своето оцеляване и остава с 35 пункта на петнадесетото място, като има само три точки повече от първия тим под чертата - Саутхямптън при равен брой изиграни срещи.
Манчестър Сити се справи с Нюкасъл и се класира за 1/2-финал на ФА Къп (ВИДЕО)

"Гражданите" са все по-близо до трофея

Фулъм смачка Тотнъм с класика в лондонското дерби (ВИДЕО)

"Котиджърс" стигна до победа с 3:0

Бърнли записа първа победа за 2024 година (ВИДЕО)

Отборът на Венсан Компани срази Брентфорд с 2:1

Тен Хаг се скъса да хвали Гарначо след победата над Евертън

Специалистът е много доволен от младия аржентинец

Арсенал оглави класирането във Висшата лига след труден успех над Брентфорд (ВИДЕО)

Лондончани спечелиха с 2:1

Уулвс надви Фулъм и грабна много важни три точки (ВИДЕО)

"Вълците" спечелиха с 2:1 над лондончани

Манчестър Юнайтед забрави за загубата в дербито с успех над Евертън след две дузпи (ВИДЕО)

"Червените дяволи" стигнаха до успех с 2:0 на "Олд Трафорд"