Инсталирай - Novsport Alert

ЕВРОПА

Манчестър Юнайтед
Ливърпул
Арсенал
Челси
Интер
Милан
Ювентус
Рома
Реал Мадрид
Барселона
Атлетико Мадрид
Байерн Мюнхен
Манчестър Сити
ПCЖ
Лацио
Борусия Д

Анкета

Кой ще стане голмайстор на Мондиал 2018?

Кой ще стане голмайстор на Мондиал 2018?


Реклама

Facebook

12 юни 2018 15:00 Емил Арсов


Програма, класиране, голмайстори и резултати от Мондиал 2018

 

На 14-и юни стартира двадесет и първото издание на Световното първенство по футбол, което Novsport.com ще проследи на живо благодарение на партньорството ни с някои от водещите руски медии и усилията на нашия екип. 

Домакин на форума е Русия, а във финалите участват 32 отбора, разделени в 8 групи от по 4, като всичко интересно може да намерите тук и в новата ни секция, посветена изцяло на Мондиал 2018.

Той се провежда в общо 12 града (Волгоград, Екатеринбург, Казан, Калининград, Краснодар, Москва, Нижни Новгород, Ростов на Дон, Самара, Санкт Петербург, Саранск и Сочи) и е първият в историята в Източна Европа.

Мачът на откриването е на 14 юни 2018 от 18:00 часа, а тези от груповата фаза се играят между 15:00 и 21:00 часа.

Осминафиналите и четвъртфиналите започват в 17:00 и 21:00 часа, докато полуфиналите и двубоят за третото място се играят от 21:00 часа.

Финалът е на 15-и юли на стадион „Лужники“ от 18:00 часа, а шампионът печели световната купа и квота за Купата на конфедерациите през 2021 година.

ГРУПОВА ФАЗА:

Първите два отбора от всяка група продължават в осминафиналната фаза. Класирането на отборите се определя по следния критерий:

1. точките спечелени от мачовете в групите.
2. голова разлика от всички мачове в групите.
3. вкарани голове в груповата фаза.

Ако два или повече отбора са с еднакви показатели от първите три показателя, класирането им се определя по следния начин:

1. спечелени точки в мачовете между отборите с равни показатели.
2. голова разлика в мачовете между отборите с равни показатели.
3. вкарани голове в мачовете между отборите с равни показатели.
4. точки спечелени в класацията за феърплей:
а) първи жълт картон: минус 1 точка
б) индиректен червен картон (втори жълт картон): минус 3 точки
в) директен червен картон: минус 4 точки
г) жълт картон и директен червен картон: минус 5 точки
5. теглене на жребий от ФИФА.
 
ГРУПА А
Отбор М П Р З ВГ ДГ ГР Т
1. Русия  2  2  0  0  8  1  +7  6
2. Уругвай  2  2  0  0  2  0  +2  6
3. Египет  2  0  0  2  1  4  -3  0
4. Саудитска Арабия  2  0  0  2  0 6  -6  0
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ПРОГРАМА:


Русия - Саудитска Арабия 5:0
1:0 Юри Газински (12‘)
2:0 Денис Черишев (43‘)
3:0 Артьом Дзюба (71‘)
4:0 Денис Черишев (90‘)
5:0 Александър Головин (90‘)
 
Египет - Уругвай  0:1
Хосе Хименес (90')
 
 
1:0 Ахмед Фатйи (47-автогол)
2:0 Денис Черишев (59)
3:0 Артьом Дзюба (62)
3:1 Мохамед Салах (73-дузпа)
 
 
1:0 Луис Суарес (23) 
 

25 юни, 17:00 часа
Уругвай - Русия
Пряко по БНТ 1
Стадион "Космос Арена", Самара

25 юни, 17:00 часа
Саудитска Арабия - Египет
Пряко по БНТ HD
Стадион "Волгоград Арена", Волгоград
 
ГРУПА В
Отбор М П Р З ВГ ДГ ГР Т
1. Португалия  2  1  1 0 4 3  +1  4
2. Испания  2  1  1  0 4 3  +1  4
3. Иран  2  1  0  1  1 1  0  3
4. Мароко  2  0  0  2  0  2 -2

 0

 
 
„ 
 
 
 
 
 
 
ПРОГРАМА:
Азиз Бухадуз (90', авт.)
 
1:0 Кристиано Роналдо (4', д.)
1:1 Диего Коща (24')
2:1 Кристиано Роналдо (44')
2:2 Диего Коща (55')
2:3 Начо (58')
3:3 Кристиано Роналдо (88')

Португалия – Мароко 1:0
1:0 Кристиано Роналдо (4')
Иран – Испания 0:1
0:1 Диего Коща (54`)


25 юни, 21:00 часа
Иран - Португалия
Пряко по БНТ HD
Стадион „Мордовия Арена“, Саранск

25 юни, 21:00 часа
Испания – Мароко
Пряко по БНТ 1
Стадион „Калининград“, Калининград
 
ГРУПА С
 Отбор  М  П Р   З ВГ  ДГ   ГР  Т
 1. Франция  2 2  0 3  1 +2
 2. Дания  2 1  1 0 2  1 +1 4
 3. Австралия  2 0  1 1 2  3 -1 1
 4. Перу  2 0  0 2 0  2 -2 0
 
ПРОГРАМА:
1:0 Антоан Гризман (58', д.)
1:1 Миле Йединак (62', д.)
2:1 Пол Погба (80')


 
0:1 Поулсен (59`)
1:0 Ериксен (7')
1:1 Йединак (42'-д.)
1:0 Мбапе (34')

26 юни, 17:00 часа
Дания – Франция
Пряко по БНТ 1
Стадион „Лужники“, Москва

26 юни, 17:00 часа
Австралия – Перу
Пряко по БНТ HD
Олимпийски стадион, Сочи
 
ГРУПА D
Отбор М П Р З ВГ ДГ ГР Т
1. Хърватия  2  2  0  0  5  0  +5  6
2. Аржентина  2  0  1  1  1  4  -3  1
3. Исландия  1  0  1  0  1  1  0  1
4. Нигерия  1  0  0  1  0  2  -2

 0

 

ПРОГРАМА:

Аржентина - Исландия 1:1

1:0 Серхио Агуро (19')

1:1 Алфред Финбогасон (23')


Хърватия - Нигерия 2:0

1:0 Охенекаро Етебо (32')

2:0 Лука Модрич (70', д.)


Аржентина  - Хърватия 0:3
0:1 Ребич (53`)
0:2 Модрич (80`)
0:3 Ракитич (90+1`)


22 юни, 18:00 часа
Нигерия - Исландия
Пряко по БНТ 1/ БНТ HD
Стадион „Волгоград Арена“, Волгоград


26 юни, 21:00 часа
Нигерия  -  Аржентина
Пряко по БНТ 1
Стадион „Крестовски“, Санкт Петербург

26 юни, 21:00 часа
Исландия - Хърватия
Пряко по БНТ HD
Стадион „Ростов Арена“, Ростов на Дон

ГРУПА Е
Отбор М П Р З ВГ ДГ ГР Т
1. Бразилия 2  1 1  0 3 1  +2 4
2. Швейцариая 2  1 1  0 3 2  +1 4
3. Сърбия 2  1 0  1 2 2  0 3
4. Коста Рика 2  0 0  2 0  3  -3  0

 

ПРОГРАМА:

Коста Рика - Сърбия 0:1
0:1 Александър Коларов (56)


Бразилия – Швейцария 1:1
1:0 Коутиньо (20')
1:1 Цубер (50')


Бразилия - Коста Рика 2:0
1:0 Филипе Коутиньо (90'' +1)
2:0 Неймар (90' +7)


Сърбия – Швейцария 1:2
1:0 Александър Митрович (5')

1:1 Гранит Джрака (52')

1:2 Джердан Шакири (90'}


27 юни, 21:00 часа
Сърбия – Бразилия
Пряко по БНТ 1
Стадион „Откритие Арена“, Москва


27 юни, 21:00 часа
Швейцария  - Коста Рика
Пряко по БНТ HD
Стадион „Нижни Новгород“, Нижни Новгород

ГРУПА F
Отбор М П Р З ВГ ДГ ГР Т
1. Мексико  1  1  0  0  1  0  +1  3
2. Швеция  1  1  0  0  1  0  +1  3
3. Република Корея  1  0  0  1  0  1  -1  0
4. Германия  1  0  0  1  0  1  -1  0

 

ПРОГРАМА:

Германия - Мексико 0:1

0:1 Ървин Лосано (35')


Швеция - Република Корея 1:0

1:0 Гранквист (65` - дузпа)

23 юни, 18:00 часа
Република Корея – Мексико
Пряко по БНТ 1/ БНТ HD
Стадион „Ростов Арена“, Ростов на Дон


23 юни, 21:00 часа
Германия – Швеция
Пряко по БНТ 1/ БНТ HD
Олимпийски стадион, Сочи


27 юни, 17:00 часа
Република Корея – Германия
Пряко по БНТ HD
Стадион „Казан Арена“, Казан


27 юни, 17:00 часа
Мексико – Швеция
Пряко по БНТ 1
Централен стадион, Екатеринбург

ГРУПА G
Отбор М П Р З ВГ ДГ ГР Т
1. Белгия  1  1  0  0  3  0  +3  3
2. Англия 1 1  0  0 2 1 +1  3
3. Тунис 1 0  0 1 1 2 -1  0
4. Панама  1  0  0  1  0  3  -3  0

 

ПРОГРАМА: 

Белгия - Панама 3:0

 

1:0 Дрис Мертенс (47)

2:0 Ромелу Лукаку (69)

3:0 Ромелу Лукаку (75)


Тунис – Англия 1:2

0:1 Хари Кейн (11')

1:1 Саси (35' - дузпа)

1:2 Хари Кейн (91')


23 юни, 15:00 часа
Белгия - Тунис
Пряко по БНТ 1/ БНТ HD
Стадион „Откритие Арена“, Москва


24 юни, 15:00 часа
Англия - Панама
Пряко по БНТ 1/ БНТ HD
Стадион „Нижни Новгород“, Нижни Новгород


28 юни, 21:00 часа
Англия - Белгия
Пряко по БНТ 1
Стадион „Калининград“, Калининград


28 юни, 21:00 часа
Панама – Тунис
Пряко по БНТ HD
Стадион „Мордовия Арена“, Саранск

 

ГРУПА Н
Отбор М П Р З ВГ ДГ ГР Т
1. Япония  1 +1 
2. Сенегал  1 1 2 1 +1
3. Полша  1 1 1 2 -1
4. Колумбия  1  -1 

 

ПРОГРАМА:

Колумбия – Япония 1:2
0:1 Шинджи Кагава (6‘, д.)
1:1 Хан Куинтеро (39‘)
1:2 Юя Осака (73‘)
Червен картон за Карлос Санчес (3‘) от Колумбия

Полша - Сенегал 1:2
0:1 Тиаго Чионек (37‘, авт.)
0:2 Мбайе Нианг (60‘)
1:2 Грегож Кричовяк (86‘)

24 юни, 18:00 часа
Япония – Сенегал
Пряко по БНТ 1/ БНТ HD
Централен стадион, Екатеринбург


24 юни, 21:00 часа
Полша – Колумбия
Пряко по БНТ 1/ БНТ HD
Стадион „Казан Арена“, Казан


28 юни, 17:00 часа
Япония – Полша
Пряко по БНТ HD
Стадион „Волгоград Арена“, Волгоград


28 юни, 17:00 часа
Сенегал – Колумбия
Пряко по БНТ 1
Стадион „Космос Арена“, Самара


ОСМИНАФИНАЛИ:

30 юни 2018, 17:00 часа
Първи Група C - Втори Група D (Мач 50)
Пряко по БНТ 1/ БНТ HD
Стадион „Казан Арена“, Казан


30 юни 2018, 21:00 часа
Първи Група A - Втори Група B (Мач 49)
Пряко по БНТ 1/ БНТ HD
Олимпийски стадион, Сочи


1 юли 2018, 17:00 часа
Първи Група B - Втори Група A (Мач 51)
Пряко по БНТ 1/ БНТ HD
Стадион „Лужники“, Москва


1 юли 2018, 21:00 часа
Първи Група D - Втори Група C (Мач 52)
Пряко по БНТ 1/ БНТ HD
Стадион „Нижни Новгород“, Нижни Новгород


2 юли 2018, 17:00 часа
Първи Група E - Втори Група F (Мач 53)
Пряко по БНТ 1/ БНТ HD
Стадион „Космос Арена“, Самара


2 юли 2018, 21:00 часа
Първи Група G - Втори Група H (Мач 54)
Пряко по БНТ 1/ БНТ HD
Стадион „Ростов Арена“, Ростов на Дон


3 юли 2018, 17:00 часа
Първи Група F - Втори Група E (Мач 55)
Пряко по БНТ 1/ БНТ HD
Стадион „Крестовски“, Санкт Петербург

3 юли 2018, 21:00 часа
Първи Група H - Втори Група G (Мач 56)
Пряко по БНТ 1/ БНТ HD
Стадион „Откритие Арена“, Москва


ЧЕТВЪРТФИНАЛИ:

6 юли, 17:00 часа
Победител Мач 49 - Победител Мач 50 (Мач 57)
Пряко по БНТ 1/ БНТ HD
Стадион „Нижни Новгород“, Нижни Новгород


6 юли, 21:00 часа
Победител Мач 53 - Победител Мач 54 (Мач 58)
Пряко по БНТ 1/ БНТ HD
Стадион „Казан Арена“, Казан

7 юли, 17:00 часа
Победител Мач 55 - Победител Мач 56 (Мач 59)
Пряко по БНТ 1/ БНТ HD
Стадион „Космос Арена“, Самара


7 юли, 21:00 часа
Победител Мач 51 - Победител Мач 52 (Мач 60)
Пряко по БНТ 1/ БНТ HD
Олимпийски стадион, Сочи

ПОЛУФИНАЛИ:

10 юли 2018, 21:00 часа
Победител Мач 57 - Победител Мач 58 (Мач 61)
Пряко по БНТ 1/ БНТ HD
Стадион „Крестовски“, Санкт Петербург


11 юли 2018, 21:00 часа
Победител Мач 59 - Победител Мач 60 (Мач 62)
Пряко по БНТ 1/ БНТ HD
Стадион „Лужники“, Москва


МАЛЪК ФИНАЛ:

14 юли 2018, 17:00 часа
Загубил Мач 61 - Загубил Мач 62 (Мач 63)
Пряко по БНТ 1/ БНТ HD
Стадион „Крестовски“, Санкт Петербург


ФИНАЛ:

15 юли 2018, 18:00 часа
Победител Мач 61 - Победител Мач 62
Пряко по БНТ 1/ БНТ HD
Стадион „Лужники“, Москва

Реклама

Коментари

Секция "Коментари" е предоставена за мнения и коментари от читателите на novsport.com. Препоръчителна минимална възрастова граница 18 години.
Novsport.com не носи отговорност за съдържанието на тази секция. Посетителите използват и четат раздела на своя отговорност.

Bookmark and Share

Изпратено от:
Анонимен |
Тема

Коментар


ЦЕЦИКАТУ ИМА ГОТИНА АБРЕВЕАТУРА В УСТАНКИТЕ ЧЕРВЕНИ ДА ВИ ГО ТУРА
Изпратено от Анонимен на 16 юни 2018 09:28. |
Ц-УНКАЙТЕ С-ИНИЙО К-УР А-МСАЛАЦИ
СТРАХОТЕН ПЪТЕВОДИТЕЛ ЗА СВЕТОВНОТО!
Изпратено от Анонимен на 13 юни 2018 15:28. |
БЛАГОДАРЯ NOVSPORT!!!!
...
Изпратено от Анонимен на 13 юни 2018 10:34. |
Най-добре изработената програма, която открих. Поздравления за автора!
...
Изпратено от Анонимен на 12 юни 2018 20:54. |
Германия -Франция

 

Още от - Англия

Още от - Англия

Актуално

pomogni.unicef.bg
21:00 22/06 Сърбия - Швейцария 1:2
На Живо 15:00 Сега Белгия - Тунис 0:0
17:30 Днес Волейбол: България - Иран
18:00 Днес Южна Корея - Мексико
18:30 Днес ЦСКА - В-Варен Нагасаки
19:00 Днес Лудогорец - Карабах
21:00 Днес Германия - Швеция

Реклама

Видео

pomogni.unicef.bg
Тунис - Англия 1:2 Англия - Коста Рика 2:0 Англия - Нигерия 2:1
Тунис - Англия 1:2
Англия - Коста Рика 2:0
Англия - Нигерия 2:1

Резултати на живо

pomogni.unicef.bg

Всички мачове Още РЕЗУЛТАТИ

Футболни Прогнози

Любопитно

Гимнастичките станаха берачи на череши в Япония Страховит бой! Аржентинци млатят хърватин, гледката е жестока (ВИДЕО) Властите във Волгоград пръскат с ванилия срещу комарите
Гимнастичките станаха берачи на череши в Япония
Страховит бой! Аржентинци млатят хърватин, гледката е жестока (ВИДЕО)
Властите във Волгоград пръскат с ванилия срещу комарите

Реклама

Фото Галерия

ЦСКА спечели първата си контрола Левски започна лятна подготовка Левски Лукойл е шампион след уникална драма
ЦСКА спечели първата си контрола
Левски започна лятна подготовка
Левски Лукойл е шампион след уникална драма

Реклама

Автоновини

Камен Василев с първа победа в пистовия шампионат Иван Влъчков спечели писта Русе в серия Туринг Алонсо и Тойота спечелиха 24-те часа на Льо Ман
Камен Василев с първа победа в пистовия шампионат
Иван Влъчков спечели писта Русе в серия Туринг
Алонсо и Тойота спечелиха 24-те часа на Льо Ман