Пекерман: Не е лесно с човек по-малко от самото начало

"Умората ни победи", тюхка се селекционерът на Колумбия

Селекционерът на колумбиския национален отбор по футбол Хосе Пекерман призна, че ранният червен картон е предрешил изхода на двубоя с Япония (1:2) в група H на Мондиал 2018 в Русия.

"Когато загубите играч през първите три минути, не е лесно, но успяхме да се справим с това. Дори изравнихме резултата в намален състав. Япония успя да се адаптира към ситуацията и успя да отбележи, защото играеше по-добре. Ние ще се справим с това поражение и ще покажем всичко, на което сме способни в следващите два мача. През второто полувреме очаквахме да атакуваме повече заради влизането на Хамес Родригес. Смених Куинтеро, защото беше уморен след първото полувреме. Имахме опции за добри атаки, но когато имате 10 души, вместо 11, това означава, че губите средата на терена. Дадох атакуващите функции на Вилмар Бариос. Успяхме да запазим резултата равен дълго време. Ние загубихме поради умора. Японците бяха свежи", заяви Хосе Пекерман.

Легендарната бразилска голмайсторка Марта прекратява кариерата си

Тя е голмайстор номер 1 за Бразилия за всички времена със 116 гола в 175 мача

В Иран: Връщат забраната за жени на стадионите

Карлос Тевес приет по спешност в болница

Треньорът на Индепендиенте рязко се е почувствал зле

Суперкласико: Бока обърна Ривър до 3:2 (ВИДЕО)

Лудо дерби, VAR и пълен стадион в четвъртфинал за Купата

В САЩ: Меси с 2 гола и асистенция, Интер бие с 3:1 (ВИДЕО)

РБ Залцбург изненадващо влезе в отбрания лист

Ал Хилал най-накрая загуби след 34 поредни победи (ВИДЕО)

Те загубиха с 2:4 от Ал Аинв първия полуфинален мач в азиатската Шампионска лига