Ще успее ли Лудогорец в последния си мач от Лига Европа?

11 февруари 2019 23:55 Николай Георгиев

Безумна вратарска грешка провали Нюкасъл!

Уулвърхемптън завърши 1:1 с гостуващия Нюкасъл в последната среща от 26-ия кръг на английската Висша лига и леко се отдалечи от зоната на изпадащите.

През първата част съперниците не успяха да реализират нито едно от положенията си, а след почивката Айзък Хейдън (56) вкара победния гол за „свраките“ след пас на Фабиан Шер и грешка на вратаря Руи Патрисио. До края на мача „вълците“ търсеха всячески изравнително попадение и го постигнаха в последните секунди чрез Уили Боли (90+5).

След ремито Нюкасъл събра 25 точки и е на само една от опасната зона, заемайки 16-а позиция в таблицата. Уулвс остава седми с 39 точки.