Балкан излиза днес за втора победа срещу Спартак

Берое, Рилецо и Левски Лукойл играят за директно класиране на полуфиналите

Балкан гостува днес на Спартак Плевен във втори мач от четвъртфиналната серия в НБЛ. Срещата е от 19:00 часа в зала "Балканстрой" в Плевен.

При успех днес вицешампионите ще се класират директно за полуфинал, тъй като вече водят с 1:0 в серията, в която се играе до две победи от три мача.

В събота в Ботевград тимът на Небойша Видич се справи без проблем с плевенския тим и спечели убедително с 96:63. Срещата днес обаче няма да бъде лесна. Спартак е труден съперник, а днес със сигурност ще разчита и на пълна зала.

В другите четвъртфинални срещи Берое победи у дома Ямбол с 98:81 след силна последна част, Рилски спортист срази Академик Бултекс 99 със 79:60 и постигна първа победа над този съперник през сезона, а Левски Лукойл се справи с Академик София със 106:95.