Страхил Попов титуляр при поражение на Касъмпаша

Отборът на родния бранител допусна тежка загуба с 1:4

Българският национал Страхил Попов игра като титуляр при загубата на Касъмпаша с 1:4 срещу Аланияспор в мач от втория кръг на турската футболна Суперлига.

Попов игра цял мач за Касъмпаша, който загуби двубоя през второто полувреме. Първото завърши при резултат 1:1, след като Анастасиос Бакасетас даде преднина на Аланияспор в 29-та минута, а Маме Тиам изравни в 33-та.

Папис Сисе обаче вкара за домакините в 53-та минута, Жуниор Фернандес покачи на 3:1 шест по-късно, а Ясине Баму оформи крайния резултат в 88-та. Касъмпаша е 13-и в класирането с една точка, докато Аланияспор е равен с лидера Фенербахче. И двата отбора имат по шест точки.

Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)