Кметът на Монтана вкара ефектен гол на Миньор (Смоляновци) (+СНИМКИ)

С удар от воле монтанският градоначалник прехвърли вратаря

Кметът на Монтана Златко Живков вкара ефектен гол в приятелската среща между ветераните на Монтана и Миньор (Смоляновци). Мачлето се игра на стадиона в китното планинско монтанско селце и завърши наравно 1:1. Както си му е редът Живков изведе гостите с капитанската лента и в 20-та мин. откри резултата. Тогава с удар от воле монтанският градоначалник прехвърли вратаря Димитър Димитров. Само четири минути по-късно обаче домакините изравниха, точен бе бившият любимец на местния Миньор Валентин Ангелов-Вано. След почивката нов гол не падна, въпреки че вратарят на Монтана Петко Петков даде ръкавиците на Калин Костадинов-Кало и заигра като чист нападател. Малко след като излезе в атака Петков тресна напречната греда с бомбен шут от 30 метра. Двубоят остана нерешен и по време на третото полувреме, за което играещият треньор на домакините Пламен Лилчов бе приготвил три печени агънца.