Костадинов и Арсенал с втората поредна победа в Русия

Тимът на българина се изравни по точки с втория - ФК Краснодар

Българският национал Георги Костадинов беше с основен принос за втората поредна победа на Арсенал (Тула) в Русия. Тимът му спечели с 1:0 домакинството си на Уфа от петия кръг на първенсктвото.

Единственото попадение вкара в 28-ата минута Виктор Алварес, който се възползва от подаване на Горан Чаушич.

Гостите можеха да изравнят в 75-ата минута, но Гиоргобианиа пропусна. Последната емоционална ситуация в срещата беше в 90-ата, когато удар на Ламек от 30 метра мина на сантиметри от вратата.

Александров отвово пробяга огромен периметър, отне доста топки и сложи началото на множество атаки за Арсенал Тула.

След нелепото отпадане на тима от турнира Лига Европа, Арсенал Тула събра 10 точки и се изкачи на 3-о място в Русия. Същият актив има и втория ФК Краснодар. Начело е Зенит с 13 т.
Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)