Австралия се класира за осминафиналите в последната минута

Актуалният азиатски шампион победи драматично Сирия с 3:2

Актуалният азиатски шампион Австралия се класира за осминафиналите като 2-и отбор в група В, след като стигна до победата с 3:2 над Сирия с гол в последната минута на Том Рогич.

Нуждаейки се от равенство, за да се класира за елиминациите, отборът на Австралия на два пъти повеждаше в резултата преди да стигне до успеха в 3-ата минута на добавеното време чрез Рогич.

Ауер Мабил откри резултата в 41-ата минута след пас на Кристофър Икономидис.

Сирийците изравниха две минути след това, но в началото на втората част Икономидис отново изведе Кенгурата напред.

Омар Ал Сома от дузпа изравни в 80-ата минута, но Рогич този път получи пас от Икономидис и оформи успеха.

Сирия се класираше вместо Австралия, ако беше спечелила мача, защото щеше да събере 4 точки срещу 3 на днешния си противник.

В другата среща от групата Йордания си гарантира 1-ата позиция след 0:0 с Палестина.

Палестинците са на 3-ата позиция с 2 точки и чакат да разберат дали няма да бъдат сред четирите трети отбора, които ще продължат. На осминафиналите Австралия ще срещне един измежду шампиона от 2011-а година Япония или прогресиращия отбор на Узбекистан.

В Иран: Връщат забраната за жени на стадионите

Карлос Тевес приет по спешност в болница

Треньорът на Индепендиенте рязко се е почувствал зле

Суперкласико: Бока обърна Ривър до 3:2 (ВИДЕО)

Лудо дерби, VAR и пълен стадион в четвъртфинал за Купата

В САЩ: Меси с 2 гола и асистенция, Интер бие с 3:1 (ВИДЕО)

РБ Залцбург изненадващо влезе в отбрания лист

Ал Хилал най-накрая загуби след 34 поредни победи (ВИДЕО)

Те загубиха с 2:4 от Ал Аинв първия полуфинален мач в азиатската Шампионска лига

На 58 години: Ромарио се върна във футбола