Сакалиев намекна защо напусна ЦСКА

Сакалиев намекна защо напусна ЦСКА
Източник: БГНЕС

Джеймс Ето’о катастрофирал 2 пъти за ден

Бившият администратор на ЦСКА и футболист на тима – Стойко Сакалиев, даде интервю за „Подкаст в ефира“ на Дспорт. Той коментира работата си в ЦСКА, защо се стигна до раздялата с армейците, както и какво прави в момента.

„Беше дълъг процес в моя личен план. Беше нещо ново за мен, научих доста неща. Знаех какво искат футболистите и затова го правех с любов и желание. При идването на новите собственици всичко се разбута между етажите, казано метафорично. Новите хора започнаха да изграждат нова структура. С нови виждания и нови хора. Усещах едно неприятно отношение спрямо мен. Визирам един човек. Имаше едно недоверие към мен. Аз не съм си и представял 20-30 години да работя тази работа. Аз съм млад човек и искам да се развивам и в друга насока. Отношението на въпросния човек, който сам казва, че не разбира от футбол, ме отстрани от отбора. Всички футболни хора знаят за кого говоря – човекът, който в момента ръководи клуба (б.р. по всяка вероятност визира Радослав Златков). Нямам предвид г-н Валтер Папазки, който е човек, който помага на клуба чисто финансово. Вижда се какво се случва на Панчарево и стадиона“, разказа Сакалиев.

„С идването на Митко Вутов ми беше ясно какво ще се случи. Те по принцип така процедират, вкарват втори човек, уж да работите заедно, но впоследствие се получава съвсем различно. Тръгнах си с гордо вдигната глава, сбогувах се с всички“, добави тй.

„Ще ти кажа един случай с Ето’о. Периодът беше точно когато трябваше да се сменят гумите“:

Ето’о „Блъснах колата“.

Сакалиев: „Окей, стой там, аз ще дойда“.

„Не, не всичко е наред, лек удар, няма проблем, просто да знаеш, ние се оправихме“, казал му камерунецът и допълнил, че има нужда да се намери и сервиз, в който колата да се оправи.

След 20 минути Ето’о звъннал, че е катастрофирал. Сакалиев:  „Да, нали ми звънна“. Ето’о: „Не, не, за втори път. Пристига на другия ден на тренировка, видимо, че колата отпред е блъсната. Леко бронята, фарът. То един сняг, а човекът с летни гуми. Може би няма този навик“. Оттам си влязох в моята работна дейност, намерих сервиз и му оправих автомобила“, доразказа Стойко историята с африканския халф.

Локомотив (София) загря за efbet Лига с успех над Спортист (Своге)

Столичани рестарират сезона срещу шампиона Лудогорец

Двама финалисти на Australian open: Наше момче на снимка с Алкарас

Димитър Кисимов и суперзвездата Карлос Алкарас се снимаха за спомен след впечатляващите си победи в първия турнир от Големия шлем за сезона – Откритото първенство на Австралия.

Локомотив София победи Спортист в последната си проверка

Локомотив София победи втородизионния Спортист Своге с минималното 1:0 в последната си контролна среща преди подновяване на първенството. 

Нов в ЦСКА 1948: Харесвам ресторантите в София

Германският бранител на ЦСКА 1948 Андре Хофман говори пред клубната телевизия за първите си впечатления от българския футбол и новия етап в кариерата си.

Локо (Пд) пусна билетите за Ботев, Черно море и Спартак

Клубът стартира продажба на специални тройни билети

Треньорът на Лудогорец: Показахме прогрес, стабилност и нарастваща увереност

Треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо коментира накратко жребия за плейофите в Лига Европа, който отново изправи „орлите“ срещу унгарския първенец Ференцварош – за трети път през сезона.