Черно море порт Варна привлече Йевджич

Черно море порт Варна привлече Йевджич

Александър Йевджич е на 32 години. Висок е 203 см.

Сръбското крило Александър Йевджич вече е част от Черно море порт Варна. Предстои той да бъде картотекиран и ще е на линия още за мачовете за Купата, където „моряците“ играят на четвъртфинал със Спартак Плевен, а при успех ще срещнат победителя от Балкан-Ямбол.



Сърбинът бе на проби в отбора от средата на миналата седмица. Александър Йевджич е на 32 години. Висок е 203 см. Последният тим, в който се е състезавал е Струмица. Останалите отбори, за които е играл са Слога, Ловчен, Войводина, Раднички, Златорог. 

80% от билетите за мача между България и Норвегия в "Арена Ботевград" са продадени

Българска федерация по баскетбол обяви, че 80% от билетите за мача на националния отбор срещу Норвегия вече са продадени

ФИБА постави наше момиче сред звездите на Евро 2026 в Самоков

Международната федерация по баскетбол (ФИБА) постави българката Деница Манолова сред 10-те състезателки, които публиката трябва да следи по-внимателно по време на Европейското първенство за девойки до 20 години в дивизия В.

Реал (М) се раздели с треньора си

Испанският баскетболен тим Реал Мадрид се раздели официално със старши треньора Серджо Скариоло.

Никола Вучевич се завръща в Орландо Меджик

Ветеранът Никола Вучевич ще се завърне в Орландо Меджик и ще подпише едногодишен договор на стойност 3,9 милиона долара, съобщава ESPN.

Бомба отвъд океана: ЛеБрон Джеймс си тръгва от ЛА Лейкърс

41-годишният баскетболист обаче остава в НБА

Везенков в националния от неделя

Най-полезният баскетболист в редовния сезон на Евролигата Александър Везенков ще се присъедини към лагера на националния отбор на България в неделя, 28 юни.