Джей Ар Смит подписва нов контракт с Кливланд на стойност 57 млн. долара

Джей Ар Смит подписва нов контракт с Кливланд на стойност 57 млн. долара

31-годишният е състезател на отбора от началото на 2015 г.

Гардът на Кливланд Кавалиърс Джей Ар Смит ще подпише нов контракт с клуба от НБА за четири години на стойност 57 млн. долара.

Това съобщи известният спортен репортер на ESPN Марк Стейн в Туитър.

Миналия сезон баскетболистът взе участие в 77 мача на Кливланд и вкара средно по 12,4 точки, а тимът му за първи път в историята стана шампион в Националната баскетболна асоциация.

31-годишният Джей Ар Смит е състезател на отбора от началото на 2015 г. 

Кирил Петров стана част от треньорския екип на баскетболния Берое

Кирил Петров влиза в треньорския екип на баскетболния клуб Берое, като ще работи основно и двете направления на школата. Това съобщават от старозагорския клуб на своята официална страница в платформата Фейсбук.

Трета поредна победа за Минчев и Кемниц в Германия

Наложиха се над Хайделберг след продължение

Карл-Антъни Таунс би играл в новия проект НБА Европа

Звездният играч на Ню Йорк Никс Карл-Антъни Таунс заяви, че би играл в новия проект НБА Европа, ако той стане реалност

В Гърция: Олимпиакос на полуфинал, Везенков над всички

Везенков започна в титулярната петица и бе най-резултатен за успеха

Пускат баскетболните школи безплатно на Купата на България

Българската федерация по баскетбол (БФБаскетбол) и домакините от Балкан (Ботевград) правят жест към най-малките фенове за предстоящите мачове от турнира efbet Купа България 2026 за мъже.

Нова загуба за Левски в НБЛ

И Ботев (Враца) срази "сините"