Френски национал стана съотборник на Везенков

Френски национал стана съотборник на Везенков

Олимпиакос се подсили с гард

Френският национал Франк Нтиликина официално стана съотборник на Александър Везенков в Олимпиакос. Гръцкият гранд финализира привличането на гарда след интензивни преговори с Партизан, където досега играеше Нтиликина. 

В понеделник стана ясно, че французинът е в напреднали преговори с "червено-белите", а след това от Партизан поискаха 300 000 евро, за да го пуснат в Пирея. Изглеждаше, че сделката ще пропадне, след като Олимпиакос отказа да плати сумата. 

В крайна сметка по-рано днес Франк Нтиликина официално беше представен от гърците, а Партизан ще получи обезщетение за трансфера му. 

Уембаняма за загубата във финалите на НБА: Това е най-големият урок в живота ми

„Болезнено е, но няма да бягам от това“, заяви центърът на Спърс

Ню Йорк Никс е новият шампион в НБА! (ВИДЕО)

Извънземен Джейлън Брънсън с 45 точки поведе тима към нов магичен обрат над Сан Антонио Спърс

ШОК: Арестуваха Джеймс Хардън с оръжие

Гардът на Кливланд Кавалиърс Джеймс Хардън беше беше арестуван в ранните часове на събота за нарушение, свързано с незаконно притежание на оръжие

Олимпиакос на Везенков е шампион на Гърция! (ВИДЕО)

Българинът с 19 точки в решаващия пети мач срещу Панатинайкос

Балкан ще участва в турнира Еврокъп

Баскетболният шампион е сред участниците в надпреварата през следващия сезон

Баскетболните национали ще проведат открита тренировка в Самоков

Мъжкият национален отбор по баскетбол на България ще проведе открита тренировка на 15 юни (понеделник) от 18:30 часа в „Арена СамЕлион“ в Самоков.