Красен Кралев: Ще помогнем на баскетболния ЦСКА

Красен Кралев: Ще помогнем на баскетболния ЦСКА

Министерството на младежта и спорта ще отпусне 60 хиляди лева на „червените“

Министерството на младежта и спорта ще подпомогне баскетболен клуб ЦСКА София с 60 хиляди лева за реконструкция на залата на отбора.

Това съобщи спортният министър Красен Кралев.

"Днес проведох среща с Роберт Гергов, председател на УС на баскетболен клуб ЦСКА София. Дълбоко оценявам усилията на БК ЦСКА да направи тотална реконструкция на залата, в която тренира мъжкия отбор", коментира спортният министър Красен Кралев чрез профила си във "Фейсбук". 

"От Министерството на младежта и спорта взехме решение да подпомогнем клуба с 60 000 лв. за закупуване на чисто нова професионална настилка, на която армейците да играят мачовете си", допълни той.

Сет Къри подписва с Голдън Стейт Уориърс до края на сезона в НБА

Гардът Сет Къри ще се присъедини към брат си - двукратния носител на приза за „Най-полезен играч в Националната баскетболна асоциация“ (МВП на НБА) Стеф Къри, в отбора на Голдън Стейт Уориърс, подписвайки договор до края на сезона, съобщи ESPN.

Оклахома Сити с 20-ата си победа от началото на сезона в НБА

Вижте резултати от НБА

Резултати от НБА (ВИДЕО)

Тази нощ се изиграха осем мача

Въпреки апелите да остане: Желко Обрадович взе решение да напусне Партизан

Той отхвърли предложението да продължи да работи в клуба

След оспорван мач с Монтана: Берое с първа победа в женското първенство по баскетбол

Британи Никол Отри направи дабъл-дабъл

Резултати от НБА

Тази нощ се изиграха 11 мача

Антъни Дейвис се завръща тази нощ срещу ЛА Лейкърс

Центърът на Далас Маверикс бива постоянно тормозен от контузии

Стеф Къри е аут за най-малко една седмица

Двукратният носител на приза за „Най-полезен играч“ (МВП) в Националната баскетболна асоциация – Стеф Къри, ще пропусне най-малко седмица от сезона на Голдън Стейт Уориърс заради контузия в бедрото, съобщи ESPN

Селекционерът на баскетболните национали: Доволен съм от старанието на всички играчи

Селекционерът на националния отбор по баскетбол за мъже Любомир Минчев похвали състезателите за желанието и старанието след победата над Армения с 98:88 в „Арена Ботевград“ в първата среща от предварителните европейски квалификации за първенството на Стария континент през 2029 година.